• dünyadaki dazlakların %50'sine sahip ülkede yaşanan bir olaydır. polis tarafından bir göçmenin ağzına metro istasyonunda sıkılabilir, nazist saldırısı ile dayak sonucu bir göçmen hayatını kaybedebilir rusya'da. vize yok, dünyadaki bütün rus hatunlar güzel ve seks seviyor ama değil mi?
  • bunları benim elime verseler ile başlayan cümleler kurmak isterdim ama ne yazık ki bunları benim elime verseler bir sik yapamam. insanım lan ben. bu ne lan!

ne mide kaldı, ne kafa...

sadece bedenen insan olmanın ne demek olduğunu göstermişlerdir.
  • anasını avradını siktiğimin çocuklarıdır. ulan bu orospunun sıçmıklarına da humanist yaklaşalım arkadaşlar diyen olursa sikerim aga şu amına kodumun doğurduğuna neyin insanlığı neyin dersi lan.

bak peşin peşin söylüyorum "ama bunları sikmek çözüm değil:(" diyen götler biliyoruz çözüm olmadığını zamanında bunların analarını sikenler hatayı yapmış biz şimdi canları yansın diye uğraşalım istiyoruz içinde şöyle hayvan yatana ne cezası vericeksin de ıslah olucak o lan?

bunları vladimir putin bi temiz dövecek aga sonra barack obamaya verecekler yaldır yuldur bağırsaklarına kadar sikecek sonra da aç susuz kapatıcan bi odaya birbirlerini kemirsin hayvan oğlu hayvanlar. ha bunu da naklen izleticen bütün siktiğimin gezegenine ki anlayacaklar aynı hayvanlığı yaptıkları zaman ne oluyor. lan sallandırıcaksın taksimde kafasına getirdiler beni orospu evlatları ya.

bu saydıklarımın hepsi bugün benzer olayla konuşulan türkler için de geçerli gg olmasın diye sustum gerçi bu ırzını vicdanını siktiklerim hakkında söylediğimiz hangi kelime gg olacak onu da bilmiyorum ya neyse.
  • ajan smith'i bir defa daha hakli cikartan insan bozmalaridir. insan denen canli bu gezegenin kanseri, bu gezegenin basina gelmis en kotu seydir. dinozorlari bitiren felaketten bile berbat bir sey. dunya dunya olali boyle zulum gormedi. benim iyi olmam, senin iyi olman, topluluk olarak iyi insanlar olmamiz yetmiyor ki; dunyada boyle pezevengin dolu orospunun urunu varlik cok. azalarak bitecegiz umarim.
  • +18 uyarısı verilmeli bu habere.

bi de oruçluyken seyretmeyin. kan şekeri tarumar olabiliyor. ahanda ben oldum. evet idam değil de çin işkencesi getirilebilir her ülkeye. böylesi sıçmıkları kör testereyle kesmeli.
  • izlemeye bile insanın içi el vermiyorken, bunu gerçekleştirebilmek için nasıl bir kafada, mantıkta, zekada olmak gerektiğini anlayamıyorum. nasıl bir vahşettir. eline ne geçti? neden be orospu çocuğu neden?

bir insanın hayatına son vermek nasıl bir duygudur. neden böyle bir misyon ve görev edindin kendine? zaten dünyanın binbir türlü güzelliğinden mahrum yaşıyorlar. bütün zorluklara rağmen, evleri olmamasına rağmen kıymıyorlar kendi canlarına da, sana ne oluyor be amına koduğumun evladı?

hadi diyelim ki o zor şartlardan dolayı hırsızlık yapıyorlar, insanlara zarar veriyorlar. onları oraya iten adaleti, şartları, düzeni sorguladın mı hiç kahpe? onların ne suçu vardı da evsizler? onlar mı seçti böyle olmayı?

ve eminim, içinde yaşadıkları tüm bu zor şartlara rağmen senin gibi bir vahşete imza atmamışlardır. allah belanızı versin. şu güne kadar ettiğim ve sonucunu beklediğim tüm dualarımı iptal ediyorum. tek bir duam var. allah belanızı versin.
  • herhangi bir uyarı ibaresi konulmadan gömülü link içerisinde paylaşılmış haber/video/ruslar.
    yahu desenize uyarı vermeyecekseniz bile öldürürken görüntülerini çekmişler ya da buna benzer bir şey. etkilenen var etkilenmeyen var. ben de diyorum adamları yakalamışlar herhalde olay mahalline götürüyorlar. konuşmaları duyunca bir de sakin sakin, utanmadan anlatıyorlar yaptıklarını diyorum. ilk darbeyi görür görmez kapattım. şaka mısınız, hayır cidden zor değil. 18+, +18 uyar hepsi.

zöge: cidden bazen anlam veremiyorum ama yine de sonradan eklendiği için teşekkür ederim, kendi adıma.
  • seslerin boğuk boğuk olmasından dolayı söylediklerini yanlış anlamış olabilirim ancak anladığım kadarıyla videonun ilk kısmında kadına hayvanları kim yedi sen yedin de mi falan diyolar kadın da bilmiyorum hayır dedikçe küfür edip vuruyorlar. gerisi de olduğu gibi küfür. kadına vururken hoşuna gidiyo mu sürtük falan diyor şerefsiz. sonra diğerlerini kontrol edip hadi gidelim diyip hiçbişey olmamış gibi gidiyorlar. resmen ruh hastalığı bu. iğrenç.
  • ukraynali olmalarina ragmen temiz rusca konusuyorlar. evet iki dil bir birine yakin fakat aksani farkedebilecek kadar fark var. cevirilik bir durum yok ortada. zaten sucsuz insanlara saldirirken ne kadar mantikli cumleler kurabilirki insan? basindan sonuna kadar kufur ediyorlar. zaten saldirilan kadin ne istediklerini anlamiyor, ben bilmiyorum diye bir kac kez tekrar ediyor. son oldurulen adamin uzerinde tepinirken ise hala yasiyor mu ibne? muhabbeti yapiyorlar. isin garibi kamerayi tutan bir digerine kamerayi uzatip, iki dakika tutar misin lutfen? bende vurayim diyor. psikopat orospu cocuklarinin milleti filan olmaz aga, sapik her yerde sapik. umarim ceza evi adaletine maruz kalirlar.
hesabın var mı? giriş yap