• vucütta pek çok bölgede çıkması muhtemel olmakla beraber göze batan yerlerdeki ayrı önem taşır. "bu ne?" diye soranlara sadece "et beni" denmez, kendisine atfedilen isim de söylenir. mesela benim boynumdakinin ismi orgazm, soyismi et beni.
  • tam adem elmamın üzerinde konuşlanmış vaziyette duruyor 10 yıldır.bendeki en başta sivilce gibi çıktı.
    sonra sanırım kariyer planlarında değişiklik yapıp et beni olmaya karar verdi. tıraş olurken fazlasıyla zorlamakta.
    bir gun sonunu getirecem ama nasıl olacak bi fikrim yok.
  • (bkz: strobist) hacı teşekkürler.

zaten hafif yırtılmış, kangren olmuş bir benim vardı ve hastaneye gidesim yoktu. internetten bitkisel şeyler varmış diye gördüm ama her şeyde bitkisel şeyler var diyip umursamadım.

sonra burda strobist nick'li arkadaş, dene, olmazsa zaten gidersin dedi.

aspirini ezdim, birkaç damla su damlattım. üzerine sürüp yara bandıyla kapattım. sağlam olsun diye çapraz bantlayın demişti bilge strobist :)

düştü. nesilden nesile aktardığım öğüt bu olmazdı hayal etsem ama,

et beninizi aspirinle düşürün ey 21. yüzyıl insanları!

edit: ya allah'ını seven artık bana mesaj atmasın, yazdıklarım doğru, gerçekten işe yarıyor, dediğim şekilde kökünü yakmanız lazım.
  • dostlar ne at kılı bağlama, ne asprin, ne sirke. bunları geçiniz. cildiyeye randevu aldım ve abartmıyorum toplam 45 saniye sürdü adamın yüzüme bakıp kriyoterapi uygulaması.

(bkz: kriyoterapi)

-196 derece azot tedavisi oluyor bu tedavi. sıktığı noktadaki hücreleri dondurup öldürüyor ve cildiniz kendisini yenilerken bu ben denen illet de kuruyup düşüyor. benim et beni yüzümdeydi mercimek kadardı düşmez dedim. ilk 10 gün düşecek gibi emare göstermedi ama sonrasında kuruyup düştü 2 parçada.

hiç uğraşmayın bak 45 saniye diyorum, sıfır acı. ilk tedavide düşmezse 15 gün sonra tekrar sıkabiliyorlar.

45 saniye lan. 10 senedir yüzümde gereksiz yere taşımışım namus lekesi gibi. puh
  • hakkında kısa bir mani yazdığım, vücudumuzda taşıdığımız minik dostlarımız.

et beni oy et beni
    oynayım seyret beni
    et beni sevmiyorsan
    tezelden terket beni
  • kafasinda bol miktarda bundan bulunanlari korkutmak istemem ama, bir tanidigimiz berberde sacini kestirirken yanlislikla berberin bu et benini kanatmasi, kanamanin durmamasi uzerine doktora gitmesi, dokuz ay boyunca bu benle ve bundan sonra vucudunun cesitli yerlerinde cikmaya baslayan ben benzeri olusumlar sebebiyle oldu. yani bunlar fazla dokunulmamasi, kurcalanmamasi gereken sinirli olusumlar.
  • bir gecede vucudumun belirli kisminda birden birsuru cikmis seylerin adi. panik halindeyim olecek miyim diye. nerden cikti bunlar bi gecede anlamadim gitti.
  • bi'kaç tane var ama tırsıyorum amınakoyım aldırmaya. lan sünnet olmuş adamım ben çükümü kestiler ama o zaman ürkmemiştim bu kadar, vay arkadaş ya!
  • tam otuz senedir mal gibi taşıdığım gereksiz yükmüş meğer. dün gittim hastaneye toplamda 15 dakika içinde 3 tanesinden kurtuldum. bir tanesi deri renginde göz kapağımın üstündeydi pek fark edilmiyor ama varlığı rahatsız ediyordu. diğeri kolduk altında ve siyah et beniydi. bu ikisi yıllardır parçamdı benim, hep aldırmayı düşünüp hiç gaza gelmemiştim. sonra bir gün bir sabah uyandığımda sağ kanat bölgemde bir tanesinin türediğini fark ettim ve gerçekten can yakıyordu. onun bahanesiyle diğerlerinden de kurtuldum. operasyon çok basit. iğne ile uyuşturuyorlar bölgeyi. sonra lazer ile yakarak yok ediyorlar. acı yok. sızlama yok. bol bol yanık et kokusu var.
  • genellikle çok terleyen insanlarda sürekli türeyen bir oluşum.
hesabın var mı? giriş yap