• tek taş da istemiyorsa, şukuya boğarım kendisini.
  • ben bu arkadaşların sadece paralel evrenlerde yaşadığını zannederdim. sözlükte bile olsa, böyle insanların olması gözlerimi yaşarttı.

(bkz: şu an ağlıyorum ve entry giriyorum biliyor musun)
  • ikinci evliliğini yapıyordur.
  • akıllıdır. benim hatun böyle bir hatun mesela. aklını kullanıyor sonuçta beyin bedava. saçma sapan insanlara kıytırık yemek-içki vererek kimseyi memnun edememek düşüncesi ona saçma geliyordur da ondan.
  • "götünü yiyim ayakları nedir, nasıl yapılır?" sorusunun cevabını bir de kendisinden dinleyin. masallaaa masallaaa
  • bu tür şeylerin lüzumsuz olduğunu düşünüyordur. mutlu olması gereken gün kalabalık ve stres yüzünden berbat geçecek ve bütün bunlar için dünya kadar para harcayacak. hiç akıllı karı değil. ayrıca bu tür organizasyonların sınırının olmadığını biliyordur. ne yapılırsa yapılsın gittikçe kabaran bir hesap vardır sonunda, seni bekleyen. bir de benim yaşadığım bölgede, düğün masrafları için düğünde takı merasimi yapılır. şimdi düğün sonunda geri ödemek için dünya kadar masraf yap, düğününde sıkıl stres yaşa çünkü para toplamak için sevdiğin sevmediğin, belkide orda olmasını istemeyeceğin insanları topla bir yere bunun adına da 'bizim en mutlu günümüz' de. tutarlı değil.

evliliğin daha sağlam temelleri olması adına, o parayla; birkaç ülke gezilip, yeni yerler görülebilir. çözünürlüğü ile insanı büyüleyen bir lcd, nintendo wii, iyi bir ev sinema düzeneği, kaliteli bir esspresso makinesi alınabilir mesela.
  • cenazesinde devlet büyükleri için düzenlenen törenlerden istiyordur... ben bu kadınlardan kıllanır oldum aga...
  • bir erkek icin bu hatunun gercek olup olmadigi yani gercekten dugun istemedigi cok onemlidir.

cunku ne sebeple olursa olsun yani sizin istemediginizi sezdiginden istemiyorsa veyahut aslinda istiyorda her hangi baska sebepten dolayi istemiyorum diyorsa o yapilmayan dugunun acisini erkek cekecektir. o acidan emin olun hatuna iskence yapin tirnaklarini cekerken sorun "gercekten dugun istemiyor musun?" diye oyle iki uc tirnakla tatmin olmayin hepsini cektikten sonra parmaklarini tuz ruhuna batirirken tekrar tekrar sorun iycene emin olun! kadinlar aciya cok dayanakli yine de yalan soyluyor olabilir! garantiye almak istiyorsan yap dugunu yoksa o yapilmayan dugun sana basim agriyo ne bileyim sacimi yeni yaptirdim bugun olmazlar olarak geri donecek hem de evlilik boyunca ve daha nice kotulukler! aman diim!!

not: iskence ederken vucuduyla ilgili laflar etmeyin sakin "o koca gotun yuzunden mi dugun istemiyorsun" filan demeyin iskenceyi unutur ama bunu affetmez intikamini alir.
hesabın var mı? giriş yap