• 25 şubat 2014 kemal kılıçdaroğlu grup konuşmasını kesintisiz veren medya organı.

tarihe düşülecek bu tarz notlara ihtiyaç var...
  • 17 aralık 2013 sonrası açık ara en iyi haber kanalı.
  • bildiğin yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun halk tv'si.
  • faruk mercan önderliğinde şu anda bildiğin yardıran kanal. ntv cnn filan halt etmiş yanında adamlar bildiğin muhalefet lan.
  • 17 aralık 2013 ihale ve rüşvet operasyonu'nun halk tv'si. ibretle takip edilmeli. bastıra bastıra aralıksız yayın yapıyorlar. saat 3 oldu hala devam ediyorlar.

samanyolu'nun adının geçmesini istemiyor herhalde cemaat. devreye bu kanalı sokmuş gibi. neyse. haber alıyoruz işte fena değil.
  • an itibariyle ihl sözlük yöneticilerinin katıldığı bir program yayınlamakta. tahmin edebileceğiniz gibi konu ekşisözlük. giydirip durmakta mümin abilerimiz. amin.
  • cok ama cok sacma bir bicimde jenerikleri, yayinladigi reklamlar, gecis animasyonlari, kj animasyonlari, haber gorselleri, haber alti muzikleri vs inanilmaz kaliteli yahu bu kanalin. ayrica hd yayin yapan kanallar arasinda kafadan 1 numaraya koyabilirim, o derece kaliteli bir yayin yapiyor adamlar. takip ettigim bircok amerika ve avrupa kanalindan daha kaliteli bir yayinlari var. issiz bir zamanimda su kanalin jenerikleri ile baska 3-5 kanalin jenerigini karsilastirmali olarak bir video yapayim koyayim diyorum ama bir yandan da kimsenin sikinde degil, manyak miyim amk ne ugrasicam?!

subliminalin, manipulatif haberin kralini yapiyorlar buarada. ekrana bos bos bakan adamin direkt bilincaltina calisiyorlar, cok acayip. ha nedir koy kahvelerinde ntv'nin yerine su kanalin acik olmasini tercih ederim, sirf iktidar karsiti yayinlarindan oturu.

tabii su da var; ortayas ustu insanin, tasralinin vs ne kadar umrundadir gorsel acidan cok kaliteli bir yayin izlemek? dolayisiyla hedef kitlesi gencler, "elitistler" hatta sekilciler (ehe) gibi duruyor.

buyuk komplo teorilerine gebe kanal.

not: cemaat kanali evet biliyorum. kalite diyip durma sebebim yorumculari, propaganda belgeselleri vs. degil tamamen gorsel kaliteden bahsediyorum. adamlar baya en ileri teknolojileri en dogru kullanan insanlara yaptiriyorlar islerini resmen. aa unutmadan sunuculari da laik, sekuler kesime hos gorunecek turden tipler. hem gorunusleri hem de artikulasyonlari, aksansiz sivesiz "duzgun" turkceleri ile. kullandiklari kirmizi tonu uzerine de bir iki kelam edilebilir aslinda ama hadi geceyim onu simdilik.
  • an itibarıyla stalin belgeseli yayınlamaktadır.
    (bkz: zamanlaması manidar)
  • an itibariyle teledünya'dan kaldırılmıştır. birden yayın gitti, a haber açıldı, la dedim kanalı kim değiştirdi, kumanda kimde dedim, etrafa baktım benden başka kimse yok. devletlüm değiştirtmiş kanalı.

aradım teledünya'yı da iptal ettim. geçen hafta da digitürk'ü iptal etmiştim.

bu arada kılıçdaroğlu davutoğlu ile görüşmüştü ya dün, digitürk basın özgürlüğü, demokrasi falan; muhatap aldığı iktidar işte bu.

o değil de ben şimdi ne izleyecem lan?
  • bugün diğer hiçbir kanalda operasyonlarla ilgili yayın yokken sürekli bu konuda yayın yapan kanal. cemaatçi galiba bunlar ilk defa seyrediyorum kendilerini ama yayınlardan öyle anlaşılıyor.
hesabın var mı? giriş yap