• vucudunun %95'i meme olan biri için yerinde bir açıklamadır tabi ..*
  • minik bir çüküm olduğunu ve çok fazla rağbet görmediği için %5'e dahil olan bi' ilişki yaşadığımı tokat gibi yüzüme çarpmıştır bu açıklama. hiç gerek yoktu halbuse.
  • "ben daha önce hiç türk kızı ile çıkmadım" diye bas bas bağırıyor bu açıklamanın sahibesi. öyle zannediyorum. ulan her gece yorgana sürttürdükten sonra uyuyan türk erkeği sayısı, cern'de çarpıştırılan zerrecik sayısından fazla. kara deliğe razıyız hömono goyyin. o biçim.
  • doğrusu "bir ilişkinin %100'ü cinselliktir, ilişkide diğer var olan her şey zaten cinselliğin alt dallarıdır" olacak.

misal romantizm de ilişkiye dahildir ama kimse çirkin bulduğu partneri için romantik hisler beslemez. birini güzel bulmak da onunla cinsellik yaşama isteğinin tezahürüdür.

ayyy çok hayvansın, duygusuzsun, şöylesin böylesin diyenleri sikime bile sallamıyorum, istediğinizi diyebilirsiniz. ama gerçek hopurdasanız da bopurdasanız da budur.
  • bu sözü alman'a desek "imkansız", fransız'a sorsak "saçmalık" çinli'ye danışsak "ben çinli değlim japonum" cevabını alırız.
  • bir erkek olarak olabilitesi imkansız durumdur. tamamen erkek camiasını karalamaya yönelik bir tespittir, yalandır.

- sikerim öle ilişkiyi
  • yeni şahan gökbakar bombası. anladığım kadarıyla kalan %5'i de önsevişmeye ayırıyor. o da cinselliğe dahil değil mi, demeyiniz, zira ilişkinin %95'ini cinsellik olarak gören birinin cinselliğin yüzde kaçını önsevişmeye ayıracağını oran-orantı hesabından çıkaramayacak kadar kafam dolu şu an.
  • "her yirmi erkekten on dokuzu bana vajinanın etrafındaki gereksiz et parçasıymışım gibi davranıyor" demek.
    (bkz: istatiksik)
  • "belki" doğru bir önerme. demem o ki, yüzde bilmem kaçı cinselliktir demekten ziyade, ilişkilerin başlangıcında cinsellik önemli rol oynar denmesi daha doğru olacaktır. çünkü ilişkinin en başında hedef kişiyi gördüğümüzde harekete geçme isteğini sağlayan ya da hedef kişi bize ulaştığında onu kabul etme, olumlu yaklaşma isteğini doğuran cinsel arzudur. insan hiç beğenmediği biri ile ilişki kurmak maksadıyla tanışmak ister mi? cinsel arzuyu güzellik çirkinlikten kaynaklanan bir olgu olarak da kabul etmemek gerekir tabi, zira bazen kişinin ses tonu, konuşmasının verdiği huzur, belki sadece kelimeleri bile bu çekim gücünü yaratabilir. bence özetle, bir ilişkinin başlangıcındaki en önemli etken cinsel çekim gücüdür. o ilişkinin içinde "sex" olmasa bile. en saf, en masum duyguların adamı/kadını olmak, ya da ilişkiyi her türlü cinsel temas ötesinde yaşamak bu önermeyi değiştirmez.

başka bir açıdan bakmak gerekirse örneğin, içerisinde hiç cinsel ilişki olmayan bir ilişki de, bazen cinsellik sayesinde ayakta duruyor olabilir. zira çiftlerden birinin veya ikisinin duyduğu arzu, ilişkide devamlı bir hareketlilik yaratacaktır. tarafların duyduğu yoksunluk gitgide daha fazla -sanal- arzuya yol açacaktır. çiftler cinselliğin önündeki engelleri veya tabuları aştığında, takdir edersiniz ki ilişkide aslında gerçek olmayan o amaca ulaşılmış olduğundan dolayı bir çok sorun su yüzüne çıkacak ve belki bu ilişkiyi değiştirecektir.
  • cinsellik kelimesinin seks anlamına geldiğini sananları şaşırtan açıklama.

(bkz: cinsellik/@amateur)
hesabın var mı? giriş yap