• ulan ciğerinizi biliyorum, bir kadın; meg ryan filmlerini hunharca hatmeden bir romantik komedi manyağı olsun, kafanızı böyle kulaklarınızdan kan gelip, infilak edene kadar siksin, oha filan olarak deniz gezmiş'i 'hatırla sevgili'deki oyuncu çocuk' zannetsin, o kadının hemcinslerinin arasından sıyrılıp, en azından ilk etapta ilginizi çekebilmesi için 'güzel olması' yeterlidir. siz hangi paralel evrenden programa katılıyorsunuz bilmiyorum da, bizimkinde er kişilerin kan bir yerine hücum edince, bilimiydi kurgusuydu, gönüller bir olsundu, dostluktu, sevgiydi, zekaydı hep yalan oluyor.

işte zamanında boş yere dememiş oscar wilde efendi, güzellik dehadan daha yücedir; çünkü zeka gibi kanıtlanma gereksinimi duymaz diye, ademoğlunu tanıyor da konuşuyor anasını satiym. erkekler bağımsız, özel zevkleri olan, güzel, zeki kadınları sevmezler abi, biz atalarımızdan böyle gördük. iki kere iki dört. biblo gibi güzel olsun, çorba kaynatsın, fazla konuşmasın, erkeği bilim kurgu mu seviyor, ne var beyidir, otursun o da sevsin. erkeklerin olayları bu; özlemleri bile buna dair. ortalama üstüsü bile böyle cümleler kuruyor lan?

sanki bilim kurgunun tapusu erkeklerin, kadınların da tek işi sabah akşam kafa sikmek. zeki mi? kadın mı? nerdeeee, ara ki bulasın. bilim kurgu seven kafa sikmeyen zeki ve güzel kız mı? zamanın ötesinde bir kombinasyon gerçekten. sadrazamın sol taşaklarına bak sen, hey allah'ım.

neyse toparlayayım, ya ben hep erkeğin yüzeysel piçine denk gelecek kadar talihsizim, kötü niyetliyim; ve hepiniz gönül adamısınız, ya da 'sadece güzel' bir kadın isteyince sığ sanılacağınızdan korktuğunuz için kenarına köşesine, 'aslında sizin için olmasa da olur' yamaları yapıştırıyorsunuz bilemiyorum ak, neyse.

imza : kafa siken, erkek düşmanı, feminist ve şirret kadın.
  • bana su vermişti.
  • bu dört kızın birbirini tanımaması önemlidir.
  • erkeklerin sozde begendikleri kiz. aslinda metalci erkeklerin tiki kiz sevdasinda oldugu gibi malesef erkekler ne kadar sikayet etseler de bebek taklidi yapan, biraz aptal gozuken kizlari severler. kendilerinden daha zeki kizlara tahammulleri yoktur cogu zaman, bilim kurgu seven, zeki ve guzel kiza (neden cirkin de olmasin) bir sure sonra "sen neden diger kizlar gibi normal seylerle ilgilenmiyorsun" diyebilirler. erkekler de cok karmasik yaratiklardir sonuc olarak, kizlara karmasik deyip durmayin.
  • -blade runner' ilk 5 listemdeki filmdir. mattrix' i çıkmadan evvel anime matrix i izlemiştim. starwars pazar sineması zamanında izlerdim.bulmacalarda yukarıdan aşağı aşağıdan yukarı su doku gibi çözerim. fizik ve matematik dışındaki bilimlere ilgi duymam.fizik dünyanın merkezidir. memelerim ve ince belim var .
    - memeler mi ??

gibi bir diyaloglarla erkeğin üzerinde hangi sıfatla iz bırakacağını bilen kızdır. *
  • bilimkurgu seven, ortalama bir zekaya sahip ve çok da kafa sikmeyen bir kız olarak diyebilirim ki, bu özellikler tek başına bir boka yaramaz, önemli olan o sona eklenmiş 'güzel' sıfatıdır.yani önündeki her şeyi atıp sadece güzel olmanız yeterli.onun dışında isterseniz ornitorenklerden hoşlanan gerizekalı en sevdiği hobi kafa sikmek olan güzel kız olun.bütün bu övgüler ekstra niteliklere değil güzelliğe.
  • evlendim ben bununla tavsiye de ederim...
    edit: benimki ile değil kendinizinkini bulun. ben silahlıyım bunu aklınızdan çıkartmayın.
  • 4 farklı fıkra karakteri. bir gün bir yererde buluşmuşlar işte.
hesabın var mı? giriş yap