• ikinci doğum yeri yoktur.
  • ya adam "bu memlekette yarrak gibi futbol oynanıyor." diyemediği için 1960 muhabbetini öne sürdü. bak dürüst ol, çıkar 1960'ı, yerine "yarrak gibi"yi koy, anında katılırsın adama. yalan mı olm?
  • tatlıses suikastının hemen ardından gitmesi düşündürücüdür.
  • 3 sene önce frank rijkaard barcelona'nın başında, schuster ise real madrid'in başında el classico'ya çıkmıştı. eğer bugünden 3 sene sonra aynı durum gerçekleşirse guardiola'yı galatasaray'ın, mourinho'yu da beşiktaş'ın başında göreceğiz demektir. fenerbahçe mi? daum tabi ki.*
  • birbirinden kritik ve zorlu 3 macta, once galatasaray'i deplasmanda maglup edip lige tutunan, sonra cska sofya'yi deplasmanda yenip besiktas tarihinde bir ilki basararak bitime 1 hafta avrupa kupalari'nda gruplardan cikan son olarak da bursaspor'u son derece onemli macta evinde maglup eden besiktas'in beynidir. takimin basta bobo ve quaresma olmak uzere yarisi sakatken, cikardigi kadrolarla harikalar yaratan, son macta besiktas'in gelecegi cenk-ersan-ali kucik-necip 4'lusunu ilk 11'de oynatacak kadar buyuk bir vizyona ve cesarete sahip olan alnindan opulesi adamdir. besiktas'a adam gibi futbol oynatan, 2 maglubiyete kendisini satanlara karsi pes etmeyip inandigi yolda yuruyen sari melektir. inadina schuster'dir, inadina besiktas'tir..
  • muhtemelen, takımın form grafiği iyi gitseydi ve son zamanlarda maç kazanabilen bir takım olsaydık yeniden, fatih tekke yeniden kadroda yer bulacaktı yavaş yavaş. ancak takımın performansı çok kötü gittiği için ve forvetler azalmaya başladığı için fatih tekke kadroya alınmıyor.

bu cümle garip gelebilir ama ben schusteri çok çok iyi anlıyorum. benzer düşünüyorum çünkü.

çünkü tekkeyi şuan kadroya almak demek, schusterin disiplinini, karizmasını ve saygısını tamamen bitirir. sana mecbur kaldım fatih gel kurtar beni demeye neredeyse eşittir bu.

oysa schuster kolal kolay kimsenin gösteremeyeceği bir cesaret ve dik duruş ile (ayrıca kendine saygı) tekkeyi kadro dışı tutabiliyor. zor durumda ona sarılmıyor.

takım iyi gitseydi tekkenin kadroya girmesinde sakınca olmayacaktı. benim takımımım zaten iyi gel tekke seni de affettim oyna hadi diyebilecekti.

mecvutta ise schusterin kendine saygısını tamamen bitirmesi demek olur bu. sonuna kadar destekliyorum. bizlerin yapamadığını yapıyor.

düşün ki fatih bu maçta oynadı, galatasaraya da 90ıncı dakikada golü attı ve maçı kazandık. tamam kulağa süper geliyor. 3 puan endeksli bakarsa ee daha ne olsun denilebilir değil mi? oysa fatih o golü attıktan sonra kulubeye dönük bi kolunu öbür kolu üstüne koyup, kolunu havaya kaldırsa (schustere doğru), ya da bacağını tutup schustere kaldırsa o saatten sonra kim ne der? schuster ne diyebilir? schusterin durumu ne olur? biter. ne schuster kalır ne teknik direktör kalır, o krizde ne beşiktaş kalır. her şey biter.

hiçbir oyuncu beşiktaşdan daha üstte değil. buradaysan bu kulübe ve bu kulübün teknik direktörüne saygı duyacaksın. kızmıyorum schustere. bugün maçı da kaybedebiliriz. gene kızmayacağım.
  • tabata ve nihat'la bu işin olmayacağını artık anlaması lazım. tabata'nın yerine gerrard'ı, nihat'ın yerine de sneijder'i derhal monte etmesi gerektiğini nasıl görmüyor anlamıyorum!!!
  • - kovuyor musun beni ağam? (fenerbahçe 4 )
    - kovmiyirim

- kovuyor musun beni ağam? ( kiev 4 )
    - kovmiyirim lan kovmiyirim.

- kovuyor musun beni ağam? ( kiev 4 )
    - kovmiyirim lan, kovmiyirim.

- kovuyor musun beni ağam? (trabzon 2)
    - kovmiyirim lan, kovmiyirim.

bu adamı kovmak için ne yapması lazım be? havuza işemesi mi gerekiyor?
  • "yıldırım başkan ben basıyorum basıyorum hugo koşmuyor :(("
hesabın var mı? giriş yap