• bir manowar hayranı
  • --- pasifagresif mode on ---

grup tüm pisliğini yayıyor. uğursuz, lanet bir albüm. puanım 9/10

--- pasifagresif mode off ---
  • vatanım sensin’ de tek bölümde bile harikalar yaratmış oyuncu. ismet paşa rolüyle hak ettiği yere daha yakın.
  • hep yan rollerde gördüğümüz, gözden kaçmaması gereken, oynadığı her karakterde döktüren oyuncu. hırsız poliste kılkuyruk haline uyuz olmuşken, yaprak dökümündeki romantik, mülayim ve sevgi dolu haline fikretten önce aşık olduk.
  • yedi numara dizisinde cansu'nun mustafa abisi olarak tv'ye çıkan...
    daha sonra yeditepe istanbul dizisindeki rüstem rolüyle - pek de iyi birini oynanamamasına rağmen - muhteşem performansıyla gönüllerde taht kuran müthiş oyuncu...
  • yaprak dökümü dizisinden tanıdığım oyuncu. vatanım sensin dizisinde ismet paşa'yı kim canlandırıyor diye baktığımda kendisini görünce oldukça şaşırdım. çok iyi makyajla iyi bir ismet paşa'ya dönüşmüş.
  • vallahi de billahi de dizide görmeden evvel bu adam ismet paşa rolünü oynayacak deseler "hay yapacağınız işi" deyip saydırırdım ama gel gör ki adam konuşurken esas duruşa geçesim geliyor. oysa ki askerden döneli de 2 sene oldu. dublör var mı yok mu bilmem ama vurguları, tonlamaları, mimikleri o kadar yerinde ki takdir etmemek elde değil.
  • yaprak dökümünde fikret’in kocası olarak hatırlıyordum, hiç yaprak dökümü izlememe rağmen. ve çok itici geliyordu.
    bu sezon şehir tiyatrolarında iki oyununu izledim. biri oyunun oyunu diğeri de bugün izlediğim vahşi batı.

oyunun oyunu’nda tek beğendiğim şey kendisiydi. vahşi batı’daki oyunculuğundan söz etmeye gerek bile yok. muhteşem oyuncu. hayran kaldım
  • iyi adamdır vesselam.. mutevazıdır... yeni bi kızı oldu, bu sıralar uykusuz...
  • 1975 doğumlu oyuncudur. ilk gördüğümde 33'ten ziyade 39-40 yaşlarında olarak düşünmüştüm kendisini.
hesabın var mı? giriş yap