• bir galatasaraylı olarak söylüyorum, haydi lililili yar

galatasaray açısından kazanılması gereken maçtır.

edit: illa ki tanım.
  • bir uzaylı olarak söylüyorum; stadı basacaz ulan! sabri'yi bırakıp geri kalan tüm futbolcuları kaçıracağız.
  • ömer üründül olarak söylüyorum, kanat kombinezonlarına dikkat etmek lazım.
  • galatasaray'ın ne kadar kaliteli transfer yapmış olursa olsun , devre arasında bu kadar çok transfer yaparak takım kimyasını bozduğunu gösteren maçtır.
  • kaleyi bulan şut istatistiklerinde lucas neillin ardayı, elanoyu, keitayı geride bıraktığı maç olmuştur. bir de emre çolak ın var kaleyi bulan topu.
  • caner "hakan balta gelince beni keser. sol açığa mutlaka kapak atmalıyım." psikolojisiyle dos santos'u oynatmak istemedi. ilk yarıda ona hemen hemen hiç pas atmadı. ikinci yarı aklı başına gediğinde geç oldu. bu sefer de dos santos "bu sarı kafa oynatmayacak beni. acilen uçup kaçarak bir şeyler yapmalıyım. tabii bu arada ona da pas atmasam benim yararıma olur." dedi. bu yüzden sol kanattaki iki oyuncu çok kopuk oynadı.
  • anlayamadığım bir şekilde premier lig maçı izliyormuşum etkisi yarattı bu maç. top devamlı hareket halinde beynim döndü lan !
  • 6 şubat 2010 james farm - joshua redman konseri ile aynı saate denk gelmesi sebebiyle, konser süresince ntv radyo dan dinlediğim maç. konser de maç da o kadar sıkıcıydı ki eğer şansa bir gol atsaydık, konser monser dinlemem bir üçlü çekerdim. çekemedim. sağlık olsun. sizinde allah belanızı versin james farm.
  • tolunay kafkasın balıkçı kostümüyle saha kenarında bulunduğu maçtır. o bere ne öyle hocam ya...
  • arda'nın 45. dakikada gelemeyen şutu
    ntv'de gelecek olan yorumlar
    güntekin: hocam galatasaray'ın maçın ilk yarısında yakaladığı ilk ve maçın en net pozisyonu
    rıdvan: güntekin bu çok zor bi vuruş, arda tam yatamadı, biraz daha yatması ve üst içle vurması gerekiyordu.
hesabın var mı? giriş yap