• iddaacılar için söylüyorum: zor biter.
  • bursaspor'umun büyük takım olma yolunda kazanmasını istediğim maç. güçlü ekiplere karşı başarılı olabilmek her şeyi ifade etmiyor, zorlu atmosferde de kazanmak gerekiyor.
  • diyarbakır taraftarının maça çok iyi hazırlandığını gösteren ilk dakikalar yaşanmakta. kale arkasından taş, karşı tribünden su şişeleri atılmakta.

maç sonunda kötü bi skor gelirse, bundan sonra maçlara çıkmıyacağız derler, sonra türk-kürt sorunu olmasın denir,iş tatlıya bağlanır falan.
  • futbol maçı değil sanki meydan muharebesi izleniyor mübarek.
  • ayman'ın devreye girmeye hazırlandığı maç. aldı gazı bi kere kendisi.
  • yuz karasi bir mac..

eger bu karsilasmanin hakeminin kulagina mactan once "soylenmemesi gereken cumleler" fisildanmadiysa ben de messi'yim dedigim karsilasma. maci tatil etmemek icin elinden geleni yapacaktir hakem. federasyon direktif uygulamaktadir..
  • haftalardır kaşınan maçtı bu. bursa'da yaşanan olaylardan kimse dem vurmuyor ama zaten diyarbakır taraftarı haftalardır konuşulanları yapabilecek psikolojide. herkes fenerbahçe maçında olanları gördü en nihayetinde. belki yine olurdu ama bursaspor maçında olmazdı. medyanın bursa'da yaşananları göstermediği bir ülkede, her koşulda diyarbakırlı'nın tu kaka olması normal zaten. ha utanması gereken kendini haksız duruma düşüren diyarbakırlı futbol düşmanlarıdır o ayrı.
  • ne ayman'lar varmış. bu maçta bunu da gördük.
  • bu çirkinlikler devam edecekse hakemin yapacağı maçı tatil etmek, federasyonun yapacağı da maçı tarafsız sahaya seyircisiz olarak almak olmalı. madem "ne şiş yansın ne kebap" isteniyor bari adam gibi yapılsın. böyle futbol maçı oynanmaz. 5. dakikada olanlara bakarak sonrasını tahmin etmek zor değil. bile bile olay çıksın mı istiyorlar anlamadım ki?

sahadaki bursasporlu futbolcunun ne suçu var?
  • bursaspor'un hükmen değil bol golle galip gelmesini dilediğim maç, haydi aslanlar.
    zamanın ötesi editi: ne kadar çok hükmen galibiyet meraklısı varmış kötü mü olurdu olaysız bir sonuç? işinize mi gelmezdi yoksa?
hesabın var mı? giriş yap