• istiklal marşı ıslıklayıpta, daha sonra biz bu vatanın evladıyız diye ağlayanların olduğu karşılaşma. sen bursaspor'a tepki göstereceksen o marşı götünü yırtarak okuyacaksın arkadaş.
  • iddaacılar için söylüyorum: zor biter.
  • batida istiklal marsinda ayaga kalmayacak adami s.kerler. dogudakilerin birak ayaga kalkmamalarini, isliklamalarini hos gormek neden? bu hos gorulecek bir durum degil arkadas. adam cahildir tas atar, hayvandir kufreder, canidir adam dover. tamam hepsine ayni tepkiyi verelim bunlar yasanmasin da, biri bana soylesin ulkemin baska hangi kosesinde istiklal marsi isliklanmistir ya?

ben bunu canilige, cahillige, aptalliga vs. veremiyorum. bu dupeduz hainlik arkadas. bunun otesi yok!
  • hala hakemin maçı tatil etmesinin gereksiz olduğunu savunan gerizekalılar var. hakem fevri karar almış, bursasporlular güle eğlene kaçmış gibi öküzce yorumlar yapıyorlar. neyi bekleyecek hakem? istiklal marşını ıslıklayan orospu çocuklarının keleşle sahaya inip bütün futbolcuları yere yığmasını mı bekleyecek? neyi bekleyecek gerizekalı evladım, neyi..

şu bir gerçek ki, diyarbakırspor ve diyarbakırspor taraftarı bu lige hiç ama hiç yakışmıyor. diğer gerçeği siz biliyorsunuz zaten..
  • lig tv üzerinden diyarbakırsporlu oyuncuların hakeme çatıyorlar bu maçla alakalı. "yazıktır ben böyle bir şey görmedim hayatımda" diye giriş yaptı, dedim "helal olsun tepkisini koydu". cümlenin devamında ise "adamlar sahayı hemen terk etti anlam veremiyorum, yazık yani" dedi. evet yazık yani sevgili barış.

edit: barış bunu diyen elemandan sonra konuşmuş. barış "olumlu bir karar bekliyoruz" diyen arakdaştı ben de hatırladım şimdi.
  • diyarbakırlı bir futbolcunun ''aynı şey galatasaray, fenerbahçe maçlarında da olmuştu oynatıldı burda hakemler hemen çıktı gitti yazık'' şeklinde yorumlayabildiği muharebedir. daha ne olsun sana yazık be.
  • diyarbakırspor'un ve diyarbakıspor taraftarının bu lige kesinlikle yakışmadığının, layık olmadığının gözümüzün içine adeta oyarcasına sokulduğu bir maç, daha doğrusu maç teşebbüsü olmuştur. tek tesellimiz oraya sadece maç amacıyla giden bursasporlu sporculardan veya hakemlerden kimsenin hayatını kaybetmemiş olmasıdır. o şartlarda can kaybı da rahatlıkla olabilirdi çünkü.
    bundan sonra yapılacak tek şey bu sabikalı takımın mümkün olan en fazla sayıda puanını silmek ve bir alt kümeye postalamak olmalıdır. bunlara alt kümede de el birliğiyle amatöre kadar yolun var demek her takımın boynunun borcu olmalıdır.
    biz futbol takımı ve futbol taraftarı görmek istiyoruz karşımızda, ağzından köpükler saçan ilkel vahşiler değil.
  • buradan anlıyoruz ki, bir taraftar grubunun rakip taraftar grubuna küfür etmesi, rakip taraftar grubunun terör estirmesini meşru kılar.

anbilivıbıl.
  • bu adamlar bu kadar taşı o stattan içeri nasıl sokmuşlardır diye düşündüren maç. ha taşları stadın merdivenlerini falan kırıp ordan söküyorlarsa stadın yıkılmak üzere olduğunuda söyleyebiliriz.
  • diyarbakır taraftarının maça çok iyi hazırlandığını gösteren ilk dakikalar yaşanmakta. kale arkasından taş, karşı tribünden su şişeleri atılmakta.

maç sonunda kötü bi skor gelirse, bundan sonra maçlara çıkmıyacağız derler, sonra türk-kürt sorunu olmasın denir,iş tatlıya bağlanır falan.
hesabın var mı? giriş yap