• tam bu dakikalarda save almak lazım.***

(bkz: football manager 2010)
  • fenerbahçe'nin satın aldığı maç. akşam eve gelince izleyeceklermiş.
  • az önce bobo'nun attığı golle 2-3 oldu, beşiktaş öne geçti. fenerbahçe şampiyon!
  • toraman'ın ilk yarı itibarıyla harikalar yaratttığı müsabaka. 1gol 1 asist.
  • besiktas'in kadroda 7 eksikle, ve forvette nobre'yle ciktigi, ve bu nedenle futbol oynayamadigi karsilasma.

ama necip ve ismail koybasi yine yureklerini koydular; yine oynadilar; yine bu takimda seneye bir nebze guzel seylerin olabileceginin sinyalini verdiler.

nobre'yi forvet olarak sahaya suren denizli'ye sormak isterim: neden? holosko sakat, tamam. bobo sakat, ona da tamam. yahu hakan arikan'i koy forvete, daha iyi is yapar.

onun disinda ibrahim toroman'a uzuldum; butun sezon cok iyi isler cikardiktan sonra ferrari'siz defansta iki kritik hata yapti; iki gol yedi besiktas. (gerci kendi kalesine attigi golde topa o ayak koymasa arka direkte iki bursa'li hazir duruyorlardi).

rustu, abicim cikma su kalenden seneye. otur oturdugun yerde.

edit: bu macta besiktas'in yenilmesine sevinenler, besiktasli degildir; fener dusmanidir sadece. besiktas'in avrupa kupasi'na katilma surecinde bir mac ekstradan oynayacak olmasinin sevinilecek neresi var be?

besiktas sampiyon olamadi. sampiyonlar ligine gidemedi. avrupa ligi'ne 3. olarak katilamadi. turkiye kupasini alamadi.

lan daha neye seviniyorsunuz? manyak misiniz?
  • bir satış varsa taa sezonun başlarında olmuştur. satan da denizlidir, bu nobre denen şeyi forvet oynatarak sezonu satıp bitirmiştir. ulan herife bak ya, forveti geçtim, futbolcu diyemiyorum.
  • beşiktaşın maçı sattığını söyleyen gerizekalılar kendi sahasında bursaspora 2-3 yenildiğini unutuyor galiba. özetle, bursaspor'un beşiktaştan daha iyi oynadığı için beşiktaşı yendiği maç.
  • nobreyi son kez izlediğimiz maç olmasini dilediğim müsabaka olmuştur,

bursaspor da 3 buyukle oynadığı 6 maçın 4unu kazanip 1 beraberlik almis. ertgurul bizdeyken aklın neredeydi, derbileri kaybettin, neden tis pis oturdun sinanin yaninda, nasil oldu liverpol faciasini yasattin diye sorular aklima diziliyor ama bu aksamin hatirina kendisini tebrik ediyorum.
  • bu maçı bursaspor alırsa bursaspor,
    beşiktaş alırsa beşiktaş ya da bir ihtimal galatasaray
    maç berabere biterse galatasaray şampiyon olur.

edit: şu an itibariyle (23 nisan) bu maçın ne skorla biterse kimin şampiyon olacağını söylemek zor. şampiyonluk bursa ile fener arasında geçecek bir tek bu belli.

edit: bana bu entriyi daha haftalar öncesinden editlemek zorunda bırakan ve şampiyonluk iddiası kalmayan takımım beşiktaş'a, gereksiz puan kayıplarıyla iddiasını kaybeden galatasaray'a, yine gereksiz puan kayıplarıyla şampiyonluğunu zora sokan bursaspor'a ve dolu dizgin giderek şampiyonluğun en büyük favorisi haline gelen fener'e pis laflar hazırladım.
  • ilk defa beşiktaş'ımın yenilmesinden keyif aldığım maç olmuştur.. bursa'ya da helal olsundur
hesabın var mı? giriş yap