• biletleri bugün satışa çıkan maç. kale arkası kapalı fiyatı dikkat çekmekte.

numaralı vip1: 250 tl
    numaralı vip2: 200 tl
    numaralı grup 1: 150 tl
    numaralı grup 2: 100 tl
    kapalı alt grup 1: 150 tl
    kapalı alt grup 2: 100 tl
    kale arkası kapalı: 45 tl
    kale arkası kapalı rakip: 45 tl
    yeni açık alt: 35 tl
    yeni açık üst: 35 tl
  • muhtemelen yeni transferleri sahada göreceğimiz maç. çılgın geçecek besbelli.
  • bünyamin gezer yönetecektir (yönetmek denirse)! şimdiden geçmiş olsun galatasaray camia'sına.
  • şu milli maçları kazasız belasız atlatabilirsek, çok uzun aradan sonra sahaya tam kadro çıkabileceğimiz ve dolayısıyla çılgın atabileceğimiz maç. orta sahaya bak be. elano-misimovic-arda-cana,kewell(ospiyonel olarak elano ile değişmeli oynayabilir belki)... şampiyonlar ligi gibi. dikkat ettiyseniz, zoraki olarak cana'nın yanında oynayacak mustafa sarp'ı listeye dahil etmedim. he belki rijkaard bizi şaşırtır, orta ikilide cana-elano başlatır. kewell-misi-arda üçlüsünü de önlerinde görebiliriz. bu maça gidilir.

yalnız kırk yıllık eski açığa, kale arkası kapalı denmesi canımı sıkıyor. ulan üstünü bi tente ile örttünüz hemen kapalı yaptınız. fiyatını yükselttiniz.

edit: gelen mesaj üzerine belirtmekte fayda görüyorum. yabancı sınırlaması yüzünden tabi cana-elano ikilisi ile başlanınca ve kewell oynayınca insua yedekte kalmış oluyor ama bu maçlık böyle bir tercihte bulunabilir diye düşündüm rijkaard. hani yeni geleni yavaş yavaş takıma sıtıyor ya, geçen sene elano'ya falan öyle yapmıştı en azından. ama evet kewell yedek duracak gibi gözüküyor.
  • taçsız kral metin oktay'ın ölüm yıl dönümüne denk gelen maçtır. bu bağlamda anlam kazanmıştır galatasaray için. muhtemelen sami yen son kez inleyecektir

taçsız kral metin oktay,
    tek aşkıydı galatasaray,
    senin gibi, cimbomluyu,
    unutur mu bu taraftar?

diye...
  • kişisel bir şey belki, ikinci şahıs entry'si olacak diyeceklerim...

tren garında sevgilisini bekleyen saf aşık gibi bekliyorum bu maçı. özledim... hem de çok. merdivenlerden çıkıp, yeşil sahayı görmeyi, mecidiyeköy ayazını ciğerlerime çekmeyi, sigaraya anlamlar yüklemeyi özledim.

az kaldı, görüşmeye, hasret gidermeye, kavuşmaya ve mutlu olmaya, "güle güle hoşçakal sevgilim" diye bağırmaya hep bir ağızdan. taçsız kral'ı hatırlamayı, hiç unutmamayı, üzerimde gün boyu onun parçalı formasıyla, maç saati ellerimin arasında siyah atkı ve 2 satır yazıyla;

-bizi sevenleri üzmeyelim baba...
  • yine, yeniden ufak çaplı bir maç öncesi zirvesine sahne olacak karşılaşma.

maçtan önce carrefour'un önünde metin oktay'ı anarak demlenmek, maçı da ua sourtimes tayfasıyla izlemek isteyenler burdan buyursun.

-varsa- parçalı forma ve siyah bantla gelinirse güzel olur.
  • metin oktay'ı andığımız bugünde yeni açıktan, sahadaki, kapalı&eski açıktaki birçok kareyi yakalamayı düşündüğüm maç. elimden geldiğince paylaşırım.
  • metin oktay'ı andığımız bugünde arslan forma ile sahada olacakmışız. ben ne kadar metin oktay formamla yeni açıkta yerimi alacak olsam da sahadaki o onbir aslanın parçalı formayla mücadele etmesi daha anlamlı olurdu sanki.
  • ulan bugün maç vardı di mi, dedirten maç..
hesabın var mı? giriş yap