• başlangıcının 11 aralık 2010 da yapıldığı, bu gece devam edecek olan, yine yüzlerce kişinin katılımının beklendiği ultra eğlenceli kar topu savaşları.
    bu gece kar dökülecek!
  • görüntüleri izledim, imrendim. ama net biçimde bir askeri strateji eksikliği, bir disiplinsizlik gözüme çarptı. şöyle altmış kişilik bir grupla bütün yurtlar bölgesi fethedilebilirdi diye düşünüyorum. ben olsam ortaya kırk kişiyi iki sıra halinde ceplerinde beşer kartopuyla dizdikten sonra her iki kanada onar tane süratli cengaveri ellerinde o koca kar gülleleriyle (ceplerine de ikişer tane kartopu koyarak) yerleştirirdim. okçular aynı anda topları fırlatıp bunu iki üç kere tekrarladıktan sonra kanatlar taarruza geçip düşman kanatlarındaki askerlere gülleleri indirir, hemen ardından ceplerindeki ufak topları da düşmanların ensesinden aşağı bırakarak bitirici darbeyi vururlar. bu sırada okçular kalan topları da bitirip taarruza katılır ve bozguna uğrayan düşman tamamen yok edilir. esirlerle ne yapacağınız size kalmış, ister salıverin ister ganimet olarak alıp yurda geri götürün.
  • odtü'de yaşadığım en eğlenceli şeylerden biriydi sanırım. odtü 8. yurt sakini yaklaşık 80-90 erkek, demiray yurtlarına doğru giden ormanın içinde araziye dağılmış bir şekilde full sessiz ilerlemeler, herkesin yüzünde salak bir sırıtış, parmaklar mosmor kartopu fırlatması, odtü kızlarının büyükanalarına selam çakarcasına cepheye kartopu taşımaları.. peheey, 4 sene olmuş resmen.
  • kıskandıran savaştır. keşke her savaş bu kadar eğlenceli olsa dedirtir. ben şahsen izlerken çoook eğlendim.
    ayrıca odtülüler yapınca "ıhhh odtülü saçmalığı, bık bık bık" denir ama yabancı bir dizide veya yurt dışında bu olay görülse "oha ya olum süper eğlenceli, keşke bizde de olsa" diye iç geçirilir.

bu arada sonuna kadar demiraylar. ne de olsa soyadımı taşıyor o yurtlar.
  • odtü'lü değilim. videoları izledim de, başka bir toplumsal mesele için istesek böyle örgütlenemeyeceğimizi düşündüm. izlerken eğlendim resmen. odtü öğrencisi ne içtiyse aynısından istiyorum.
  • bir kaç yazar arkadaşın, açılan başlığından neden bu kadar rahatsız olduğunu anla(ya)madığım etkinliktir. yani sol framede yüzlerce başka başlık var, hatta bundan çok daha sikko başlıklar da var, bunu mu dert edindiler kendilerine?

neyse efendim, sonuç olarak çok eğlenilmiş, stres atılmıştır. yeni videoları geldikçe de mümkün mertebe ekşiye yazacağımdır.
  • vuvuzela renk katmış. böyle adeta bir miğferdibi nde borazanı üfüren gimli, minis tirith in kapısına dayanmış küpeli, piercingli paralı askerler gibi.
  • istanbul yöresinden haset, kıskançlık, çatlama duygularıyla takip edilecektir. hem odtü, hem yurtlar, hem de kar.

sıçtınız lan ağzıma......
  • fikir olarak çok başarılı bulduğum; fakat organizasyonda pek çok eksiğini gördüğüm etkinlik. bi kere savaşın yoğunluklu olarak yurtlar binalarına yönelik olması meydana çıkmış pek çok demiraylının ee noluyoruz tepkisine yol açmıştır. ayrıca refika aksoy un kız bloğunda terasa açılan pencerenin kilitli olması katılımı önemli oranda azaltmış pek çok kişiyi de üzmüştür. ambulansa kar atan zihniyeti de ayrıca kınıyorum
  • http://www.youtube.com/watch?v=wdjebutnmbi videoda da görüldüğü üzere numaralılar demiray savunmasına beklemeli ilk ataktan sonra feci dalmışlardır.
hesabın var mı? giriş yap