• kimin yeğeni bilmiyorum ama güzel desen değil, seksi desen değil, iyi oyuncu desen değil yani garip bi kız hiçbir elle gösterilecek olayı yok ama aşırı ünlü yine de.

edit: blue palette isimli yazar süper bi noktaya değinmiş.

"her rolünde aynı kişiyi oynuyor; saçlar dağınık , gömlek-tişört-pantolon , baygın bakışlar, ben diğer kızlar gibi değilim coolum abi tavırları, hep aynı konuşma tarzı . euphoria'da aynı, spiderman'de aynı, dune'da bile aynı."
  • zendaya' nın neden ünlü olduğunun anlaşılamaması beni biraz şaşırtıyor,

zendaya, timothée chalamet, adam driver vb. yeni isimler batının oluşturduğu "politically correct" canavarının en büyük timsalleridir, artık charlize theron gibi süper güzel veya monica belluci gibi süper seksi isimler yerine "egzotik", "ortalamanın bir tık üzerinde" isimler ünlü yaptırılıyor, bu isimler ne çok çirkin ne çok güzel, ne çok seksi ne çok vasat, ne çok beyaz ne çok siyahi olur illaki bir "eksiklikleri" vardır boyu kısadır, tıfıldır, zayıftır.

holywood da büyülü değneğini bu isimlere değdirir, inanılmaz güzel kıyafetlerle, süper tasarım saçlarla karşımıza çıkar ve starını doğurur, bu büyüye insanları her zamanki gibi düşürür,

(bkz: ünlülere saplantılı hayranlık düşük zeka belirtisi)

timothee çirkin mi zendaya şöyle mi böyle mi diyenler çıkar, buradaki kilit kelime politik doğruculuktur, yani bu insanlar "brad pitt mükemmeliği" asla değiller ama kıstaslar artık diversity, enteresanlık gibi kelimeler olmuş durumda. bu durum tabiki de sadece film yıldızları ile kısıtlı bir konu değil örnek görmek istiyorsanız zaranın sayfasındaki modellere bakabilirsiniz hızlıca, veya yeni barbie bebeklere, bu örnekler imamoğlunun ibb reklamlarında, sunumlarında kullandığı kadın, erkek figürlerine kadar götürülebilir (omuz-kafa ölçeksizliği), yeni dünya dili böyledir.

edit: "brad pitt mükemmelliği mi doğru yani" ve "ne diyosun hangisi yani" gibi birkaç mesaj aldım, aslında mükemmel olan döneme göre değişir, ne olduğunun bir önemi yok, yeni dönemdeyse mükemmellik üstteki bahsettiğim yeni kriterler artık. konunun anlaşılabilmesi/karşılaştırılabilmesi için eskiden aşina olduğumuz güzellik algısını yani "brad pitt mükemmeliğini" örnek verdim, aynı şekilde daha eskiden marilyn monroe üzerinden de örnek verebilirdim, kişisel bir tercihimi belirtmedim.

edit2: imla. perfect > mükemmel
  • bi timothee chamammemmelon bi bu, her filme sürülüyor. her cast'te ordan burdan bir yerden çıkıyorlar. bunlar duruyor, etraflarında film dönüyor sanki sürekli :(

tanım: zeynep vibe'ı veren aktris. türk olsa adı zeynep olurmuş, başka şansı yok.
  • nefret ediyorum bu hatundan. perdede, ekranda suratını gördüğüm an asabımı bozuyor. bunun nedeni tepeden inme "aha yeni starınız, yeteneğiniz bu" denmesi. 72. emmy ödüllerinde de bu ''torpilli'' olma durumu kanıtlandı. şaka gibi, göz göre göre bu vasatı milletin ağzının içine sokuyorlar.

ulan yani nasil bir lobiyi arkasina almis bu hatun? bu nasil bir kariyerdir ya hu? menejerin illuminati falan mi kardesim? 4 sene icinde bir marvel filmi, bir emmy odulu bir de dune gibi hayvan gibi buyuk bir yapimda oynuyorsun? oynadigin reklamlari falan saymiyorum. hadi disney ittirmesi biliyoruz da disney hicbir starini bu kadar ittiremedi, bambaska bir sey var bu kadinda.
  • başıma bir şey gelmeyecekse eğer peygamberdevesine benzettiğim oyuncu.
  • bütün ırkları kapsadığı için holywood için bir nimet. zenci hispanik pasifik hepsini kapsıyor kadın. zorlasan hintli bile çıkar. holywood daha ne ister ki.
    bir tek uzakdoğulu çıkmıyor ama uzakdoğuluların filmlerde temsil edileyim gibi bir derdi yok.
  • overrated ünlüler içinde ilk sıralarda gelir.
  • ihhh
    1 kg makyaj, blurlu efekt ve yapılı saçla babamın da gideri olabilir.
    ben bu kadının, dıjjj güçler tarafından insanların "güzel kadın" algısını bozmak için piyasaya sürüldüğünü düşünüyorum. upuzun bir boy ve kupkuru dal gibi bir vücut. ne bir bel oyuntusu ne bir kalça genişliğini... vücuduna göre kocaman duran kafası, ilkel afrika kabilelerindeki erkeklere benzeyen bir sıfat...

yani bu nerdeee scarlett johansson'lar penelope cruz'lar nerde...
hesabın var mı? giriş yap