• fenerbahçe'nin allah ile arasını düzeltmek için düşündükleri diğer bir futbolcu. islam slimani tamam, harun peygamber ismi, elif kuran harfi, andre ayew müslüman, yassine de tamam olursa oldu bu iş.

le'dit: olmadı.
  • istatistik bir anlama biçimidir.

bir golcü, mesela harry kane 7856785 takıma kiralanıp dönmüş, 23 yaşına geldiğinde 100 maçta 10 golü olan bir adamdı. noldu bir anda kamyonla gol atmaya başladı.

işte orda görülmeyen istatistikler var. a tarzı kanat ve b tarzı ofansif orta sahayla patlama yapabilir, oyunu x tarza uyumlu. bunu kullanmak için y tarzı defansif orta saha kullanmalıyız.

kanattan getirip altıpasa kesmeliyiz, ona boşluk yaratmak için diğer kanadı ceza yayına konumlandırmalıyız vs.

bir takımın planı 4-3-3 çıkalım, sonra işte herkes kafasına göre takılsın değildir.

bu oyuncuyu izlemedim, bilmiyorum ama x maçta z asist yapmış o halde nasıl oyun kurucu, bundan bir bok olmaz denemez. sen farkında değilsindir belki onun parlayacağı bir oyuncu grubu ve taktik oluşturuldu veya oluşturuluyor, bir anda sonuç istatistikleri ikiye katlanacak.

emin olun bu transferler öylesine yapılmıyor. kimin maç başı potansiyel kaç ara pası atacağı, toplamda maçı kazanmak için kaç orta yapılması gerektiği, kaç top kapılması gerektiği, ne kadar koşulması gerektiği gibi milyon tane istatistik var.

bunları anlamadığınız için x oyuncu nasıl 80 milyon, lan bu mala niye 40 verdiler diye bakıyorsunuz transfer borsasına. gördüğünüz iki sikindirik istatistik çünkü.

sizin kafanıza göre oyuncular takımdan, taktikten ve rakipten bağımsız kendi başlarına oynuyorlar. x takımda y asist yapıyorsa diğer takımda da aynısını yapacak. emekli olana kadar böyle oynayacak.

sonra aa geçen yıl 5 gol atan adam bu sezon 30 atmış, o takımın şansı. yarrak şansı, sadece sen anlamıyorsun neden öyle olduğunu.
  • bu saatten sonra analiz manaliz kasamiycam şurda 24 saat kalmış alın alın iyi futbolcuya benzia.
  • fenerbahçe taraftarı ile galatasaray taraftarı arasındaki farkı ortaya çıkarmış topçu.

100 tane yorum okudum bi tane boynuma dola, taşağına beton yetmez, saldı bezelyeyi tarzında cümle yok.
    bizde bi topçu iki iyi maç çıkarsın piyasa saksocu doluyo amk :(

nonda'yla başlayan şu iğrenç geyik bitse keşke :(
  • ligin ilk devresinde isabetli şut atamamış, şaka yok. 11 lig maçı 0 isabetli şut.
  • top ayağına mıknatıs gibi yapışıyor.
    uzun yıllardır bu tip bir oyuncu izlememiştim fenerbahçede.
    bugün bir pozisyonda beşiktaşlıları 4 kere falan çalımladı. en sonunda asılıp yere yıktılar adamı.
    en son ariel ortegada görmüştüm böyle seri çalımlar.
    benzia çalımla kardeşim. seri!
  • no arab no cry.
  • (bkz: oğuzhan kim len amk)

yeter lan! eljif elmas başlığına bakıyorum, oğuzhan ile kıyaslamalar, buraya geliyorum yine oğuzhan. oğuzhan kim aq? hayır kim ki? şu adama neden maradona muammelesi yapıyorsunuz?

fenerimin yeni 10 numarası. daha ilk maçtan eleştirmek çok saçma olur ama bugün sanki yıllardır fenerde oynuyormuş gibi oynadı. hiç sırıtmadı lâkin bu habibinin yanına valbuş şart. ayew zaten teknik bir oyuncu, solunda da valbuş gibi teknik bir oyuncu olursa tadından yenmez.

oğuzhanınızın amk.
  • futbol sahtekarı. bir bok oynamıyor.
  • iyi ki gelmişsin ey habibi.

edit : seni getirenin amk.
hesabın var mı? giriş yap