• sözlükte ne kadar az entry olduğunu görünce çok şaşırdığım film. oldukça başarılı ve etkileyici altı farklı kısa hikayeden oluşan bu arjantin yapımı öfke kontrolünün ne kadar önemli birşey olduğunu çok güzel anlatmış.

edit: over and over uyardı, film hakkındaki yorumlar orjinal adı ile açılmış başlık altımdaymış. teşekkürler.
    (bkz: relatos salvajes)
  • son zamanlarda izlediğim, 6 farklı hikaye içeren en güzel filmlerden. günümüz şartlarında öfke kontrolünün ne kadar önemli olduğunu vurgulayan şukela bir film. ispanyolca da ayrı bir renk katıyor, pour favour, trankilo
  • geçenlerde tekrar ve tekrar izledim ve 6 hikayesine de ayrı ayrı tekrar hayran kaldım. hatta öfke sorunu olan arkadaşımla izledik ve bombacıyı son derece haklı buldu. yol hikayesinde ise her hareketten sonra karşısındakinin karşı atağa geçmesini haklı buldu. bunların hepsi aslında bu düzenden çok daha büyük bir sorunumuz olduğunu tekrar kanıtladı, öfke ve ego. bireylerin asıl problemi olarak kalmaya devam ediyor.
  • kahretsin filmin sonuna kadar gabriel pasternak'ı aradım.
  • türkçe adı ile 'asabiyim ben'. asıl adı 'relatos salvajes'.
    6 farklı kısa hikayeden oluşuyor. hepsi birbirinden bağımsız olsa da filmde bir kopukluk olup sıkıcı hal almıyor. tam tersine her birinde yeni bir hikaye olduğu için daha da dinç tutuyor dikkati. benim favorim olansa sonuncu olan 6.hikayeydi . gelin ve damadın cinnet halleri en iyi böyle yansıtılırdı.
    çok az izlenmiş ve hakkında bu kadar az yazılmış olması şaşırttı.
  • memlekette hergün yeni bir bölümü yaşanan film.

(bkz: trafikte tartıştığı arabayı ters çeviren kepçe)
  • türkçeye “asabiyim ben" olarak çevrilmiş arjantin yapımlı bir film. içerisinde 6 adet birbirinden bağımsız kısa film bulunmakta. öfke duygusu çok güzel işlenmiş. insanı çok iyi yansıtmış.
  • en sevdiğim filmlerden. mükemmel. anlatmıyorum ki tadı kaçmasın. kesinlikle izleyin 9.5/10.

6 kısa öykü var, hepsi mükemmel. canım çekti hatta aklıma gelince, tekrar izlerim ben bunu.
  • izlediğim en iyi filmlerden biri
    ispanyolca ayrı bi hava katıyor
    (bkz: pour favor)
  • bayıldığım film.

neden daha önce keşfetmemişim diye üzdü. hikayelerin hepsi birbirinden güzel ama favorilerim ilki ve sonuncu.

izledikten sonra intikam hissini körüklemesi muhtemel
hesabın var mı? giriş yap