• 3.sezon finalinde ajan kramer'a sağlam sövdürmüştür.

--- spoiler ---
    adamın içinde yatan bir şişko nuri varmış resmen

(bkz: caffrey benim olcak binicem üstüne vurucam kırbacı)

--- spoiler ---
  • gayet eğlenceli bir dizi. esprileri bazen yardırıyor.

--- spoiler ---

neal caffrey'in "uçak yeterince büyük mü?" sorusuna mozzie'nin cevabı:
    - onu bir kardashian'mış gibi düşün... nezaketten yoksun, fakat büyük bir kargo bölmesi var.

--- spoiler ---
  • gönül isterki tüm suserler fark etse bu diziyi,böyle yüzlerde sayfa tanım girilse hakkında..spartacus'te yok amına koyayım hali hazırda, niye izlemiyorsunuz lan bu diziyi..bakın sevgili hatun kardeşlerim sizler için ayyhh çoğ über yakışıklı diyebileceğiniz matthew bomer insanı (http://www.zap2it.com/…a/photo/2009-09/49209178.jpg) oynuyor..sap kardeşlerim için de yeterli sayıda nevale var dizide hani onlar da düşünülmüş..lütfen izleyin lan!

(bkz: bi izlesen çok seversin)
  • 4 sezonu pek eğlenceli, 5. sezonu da pek heyecanlı geçen, nedense hakettiği değeri görememiş dizi. insan hiç sebep yoksa matthew bomer gibi güzel bir adam için izler yahu.
  • --- spoiler ---
    neil: (to peter)
    you're the only one who ever saw the good in me. you're my best friend.
    --- spoiler ---

iyi ki mozzie duymadı bunları, benim bile zoruma gitti durduk yerde.
  • bitmesiyle beni büyük bir boşluğa düşüren dizi.

naruto'yu takip ediyorduk, bitti. white collar bitti. mentalist de son sezonunu oynuyor. sikeyim böyle işi arkadaş.

neyse incisözlük'ten gelsin o zaman:
    --- spoiler ---
    arka sokakların 10 sezon ve 120 dakika yayınladığı bu dünyada yaşamak istemiyorum
    --- spoiler ---
  • person of interest, jj abrams'ın elinden çıktığı için mi bu kadar popüler bilmiyorum. tamam güzel dizi ama aynı kategorilerde (kısaca suçluları yakalama) olan white collar çok çok daha başarılı bana göre. ilginç karakterler var, eğlence var, güzel adamlar, güzel kadınlar ve zekice kurgulanmış olaylar var. daha çok şaşırtıyor insanı. bu kadar az yorumu hak etmiyor. kendi imkanlarımla nefis reklamlar yapacağım orada burada, az kaldı.
  • piyasadaki diziler içerisinde, en çok şarap içilen dizi.
  • --- spoiler ---

5.sezonla beraber peter'ın iyice hababam sınıfındaki külyutmaza döndüğü dizi. adama selam verseler şüpheleniyor.

--- spoiler ---
  • au revoir diyerek bitti. hoşça kalın neal, peter, mozzie, elizabeth, diana, jones, june, sara, alex, rebecca ve geri kalan herkes. :( 6 senede başlığını bu kadar sessiz bırakmak sözlük camiasına yakışmadı.

white collar yayma cemiyeti'nden enchantress bildirdi.
hesabın var mı? giriş yap