• mavi olanının içimi güzel, sertliği yerindedir ama piyasadaki diğer sigaralardan ucuz olmasının sebebi tütünü sararken içinde boşluklar olmasıdır. yumuşak sarılmıştır ve böylece daha az tütün kullanılmıştır. örneğin içim süresini murattı ile kıyasladığınız zaman daha az sürdüğünü görebilirsiniz. dolayısıyla tütün kalitesi gayet güzel, fakat ucuz satabilmek için daha az tütünle sarılmıştır. sahibi aksekili sanırım.
  • fiyatına uzun süre sonra zam gelmesine rağmen (2,75 idi 3 oldu) muadillerinden hala ucuzdur, öğrenci dostudur, şoförün yoldaşıdır, askerin şafağıdır. ayrıca fresh ürünü;

(bkz: west ice)
  • an itibari ile mavi paketini 6,5 tl ödeyerek aldım.* ortada halen ciddi bir belirsizlik söz konusu; marketlerin çoğunda yok -reyon altına girmiş- satanlarda kafalarına göre fiyat belirleyerek satıyor. yapacaklarsa 10 tl yapmalarını istiyorum, çünkü böyle iki iki artınca almaya devam ediyorum.

kaynayan su içindeki kurbağa gibiyim.
  • duyunca aklıma (bkz: 2pac) gelen kelime ...
  • sigaraya gelen son zamlardan sonra 6 tlik fiyatıyla kullanıcı dostu olan içimi gayet güzel sigara.
  • 1 hafta içinde 3. seferdir başıma geldiği için artık raslantı olmadığıma karar verip kötülemeye karar verdiğim cüzdan dostu sigaram. filtre kısmının tütüne sarılı kağıdın hemen üstünde bir delik ile içtiğiniz sigarayı piç eden üretim hatası veya akıl oyunuyla karşılaştım. eğer amaç ardından 2.kez sigara yaktırmak ise olmamış parmağımla kapatıp kusurunu örtebiliyorum.
  • ingilizce'de bati.. (bkz: east) (bkz: north) (bkz: south)
  • dört yıllık kötü arkadaşım winston'u satmama neden olan sigara. kapalı mekanda içtikten sonra ortamı cidden kötü bir koku sarmasına rağmen fiyatı, pakedi ve mclaren'ın selameti için tercih edilebilir.
  • kullanmadığım halde mclaren'in sponsoru olması sebebiyle alıp dolaba koymak istemiştim bunu zamanında. türkiye'de satılmadığını öğrendiğimde üzülmüştüm biraz. ucuz olmasına ise ciddi anlamda sinirim bozulmakta. (bkz: marlboro) (bkz: ferrari) (bkz: west) (bkz: mclaren). türkiye'ye ilk geldiği yıllarda fiyatı sebebiyle dalga geçen arkadaşlara " olum, yeni geldi tanıtım ayağına böyle yapıyolar, yoksa pahalı bu" diyip geçiştiriyorduk, ama aradan geçen yıllar sonunda bu yalanı da kullanamaz olduk. f1'de sigara yasağı çerçevesinde west'in mclaren'le yolları ayrıldı ama bu muhabbet bir türlü bitmedi.
  • sevdiğim birinin içtiği sigara markası.
hesabın var mı? giriş yap