7882 entry daha
  • anladığım kadarıyla seneye 33 yaşında beşiktaştan direkt olarak emekliliğe geçmeye karar vermiş futbolcu.

ahmet nur çebi'nin kurduğu takımda maalesef disiplinsizlik had safhaya ulaştığında bir grup oyuncu kadro dışı bırakıldı. bunlardan bazıları akıllı davranıp hızlıca kulüp değiştirdi. aboubakar ise yeş değirmenlerine karşı tek başına anlamsız bir savaş veriyor. büyük beşiktaş taraftarını ve birkaç ay önce güven oyu alarak seçilmiş kulüp yönetimini karşınıza alarak ne yapabilirsiniz. aboubakar'ın yaptığı şey bu.

bugün fenerbahçe maçında oyuna girmedi. yönetim tarafından kasıtlı olarak oynatılmadığını düşünmüyorum. muhtemelen sabah 8 akşam 5 antrenmanlara gelip eve gidiyor haliyle oynamak istemiyorum mesajı verdiği için oynatılmıyor.

bu saatten sonra beşiktaş'ın sadece 2 maçı var. birincisi ankaragücü ile oynanacak yarı final kupa maçı. kazanırsak da ikincisi trabzon ile final. bunlarda da aboubakar'a ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum. bu saatten sonra kendisine douglas lens tarifesi uygulanması bana göre gayet uygundur.
hesabın var mı? giriş yap