• kıraç'ı işsiz bırakan adam.
  • matematikle ilgilendiğini düşündüğüm saçsız insan. formül gibi şarkısı var.

(en sevdiğin şarkı yalansa/ hayatının filmi hayatsa) + bi de hayatın tümüyle yalansa >>>>> karşılaşmamız an meselesi

(hayatının kitabı mutluluksa* sardunyaları mırıldanıyorsan) + deniz görmeden yaşayamıyorsan >>>> sen = ben demektir..

sonuç x çıkacak diye çok korktum lan!
  • sen eşittir ben demektir şarkısının sözleriyle beni bir anda else if döngüsünün içine sokan ve programcı olduğunu düşündüğüm şarkıcı. şarkıda garip bir algoritma var. şimdi c++ örnek kodlarını paylaşacağım derlemeye çalışmayın sallamasyondur bi de aralarda and mi or mu kullanayım bilemedim ama nasıl da uyuyor sözleri lan?

int main()
    {

if(en sevdiğin şarkı yalansa && hayatının filmi hayatsa && bi de hayatın tümüyle yalansa)

{
    cout << "karşılaşmamız an meselesi" << endl;
    }
    else if( hayatının kitabı mutluluksa && sardunyaları mırıldanıyorsan &&
    deniz görmeden yaşayamıyorsan )

{
    cout << "sen eşittir ben demektir" << endl;
    }
    else
    {
    cout << "senle alakam yok karşılaşamamız imkansız" << endl;

}

return 0;
    }
  • müziğe başlamasına kim vesile olduysa büyük hayır işlemiştir..
  • takdir edilesi müzik adamıdır. yetenekli bir insanımızdır.

hans zimmer benzetmesine kıvrananlar editi:
    hans zimmer kozmik bir güç değildir. o da sen ben gibi insan olup başarılı bir müzik adamıdır. toygar' dan üstün tarafları elbette vardır ama "ay yapımın hans zimmer'i" yakıştırması kafa vurduracak, yedi sülaleye yaygara yaptıracak bir saçmalık değildir.

ebenizin amı büdütü: ne zaman vazgeçeceksiniz kendi değerlerinizi ve insanlarınızı aşağılamaktan, bu da ayrıca merak konusu.
  • adamın sesi keman gibi. insanın içine içine batıyor telleri.
  • yaprak dökümü'ne sesiyle, sözüyle ruhunu veren; bizi bizden alan, yürek burkan şarkının aynı zamanda bestesinin de sahibi, güzel insan..hatta belki de yine bizler için geç bir keşif.
  • tip-ses bakımından dünyanın en tezat müzisyenlerindendir. o tipten öyle naif, güzel ses nasıl çıkar allasen. türkiye'nin en yetenekli müzik adamlarından biridir aynı zamanda, elini attığı her işe bi sihir katıyo.

severek dinliyoruz.
  • marmara üni.müzik eğitimi bölümünde lisans eğitimi almıştır.itü'de müzik teorisi doktorası yapmıştır.berklee college of music'te film müziği okumuştur.
hesabın var mı? giriş yap