• back to the future laneti midir nedir, öylesine popüler bir filmin en güzel oyunculuğunu sergilemesine rağmen, kariyeri öyle parlak ilerlemiyor gördüğüm kadarıyla. en son gözüktüğü kaydadeğer tek film, the informant!, o da kaydadeğer mi soru işareti.

underrated bir aktör.
  • youtube'da kendisinin çektiği eğlenceli videolardan da yola çıkarak denilebilir ki; yıl 2010 ve kendisi 1985'teki biff kadar genç / belki daha genç. demek ki o kadar yaşlanmadık.
  • back to the future üçlemesi sonrasında kariyerinde daha çok seslendirme yapmaya yönelmiştir. mark hamill'e benzer bir yol izlediğini söyleyebilirim. (bkz: biff tannen)
  • freaks and geeks'de oynadığı rol o kadar güzel üstüne oturmuştur ki, insan sanır biff tannen sanki yediği yumruktan dolayı büyürken biraz akıllanmış da araba tamircisi veya pompacı olmak yerine beden eğitimi hocası olmuştur.
  • (bkz: biff tannen)
  • ghost whisperer dizisinde de oynamıştır. başroldeki kızın kilolu orta yaşlı ortağının sevgilisiydi.

not : tanıma gel...
  • star wars the old republic'te seslendirme yapmış. gele'ren diye dombili bir npc var. sesini kevin james'e benzetip bir google'ladım kim seslendirmiş diye. forumlarda "the guy who played biff tannen" cevabını görünce şok oldum.
  • (bkz: erol taş) gibi iyi oyunculuğu cezalandırılan başka bir aktördür. benim kuşağım bu adamı back to the future serisi ile tanıdı ve sanki adamdan ölene kadar nefret etme yemini etmiş gibi adamdan sırf back to the future serisinde mcfly ailesine yaptıklarından ötürü nefret ediyorum.
  • house m.d. de 4.sezon 6. bölümde oynamıştır. back to the future serisinin hastası olmama rağmen dizide 27. dk ya kadar çözemedim kim olduğunu. amma değişmiş yahu. en azından seriden yola çıkarak yaşlanında böyle görüneceğini düşünmüyorduk
  • genç yaşında back to the future serisindeki zıt karakterleri başarıyla canlandırarak yeteneğini kanıtlamış aktör. hastasıyız*
hesabın var mı? giriş yap