• cok dinlenince bayan, az dinlenince a$ik olunan bi grup..
    (bkz: velvet darkness they fear)
  • kotu de olsa decadesi coverladiklari icin sevilmeyi hak eden bir grup.*
  • liv kristine olmadan ne yapacaklarini merak ettigim grup. 10 sap erkek birlikte tatile cikarsa olabileceklere yakin olaylar bekliyorum.
  • uzaylı gibi üzerimden hiç çıkarmadığım o kulaklıklarıyla, lise arkadaşlarımın deyimiyle traktörden bozma, çalmaktan bıkmış ama benim dinlemekten bıkmadığım, walkman zamanlarıydı ve mevsimlerden sonbahardı tot ile tanışmam.

velvet darkness they fear albümüyle tanıştım ilk olarak. ne tesadüfse hayatımda ilk aşık olduğum insanla tanıştığım zamana tekabül eder. o yüzden anlamı, etkisi, anıları ve yeri benim için çok farklıdır theatre of tragedy'nin.

o gün bugündür ne zaman dinlesem, içimi o günlerdeki gibi bir huzur, sakinlik, saflık ve doğallık kaplar. güzel günlerdi..

keşke çizginizi hiç bozmasaydınız. keşke kapasitenizle çok daha fazlasını üretebilecekken sadece 3 muhteşem albümle yetinmek zorunda bırakmasaydınız bizleri, demekten alamıyorum kendimi.yine de teşekkürler tüm o güzel anılar ve günler için tot. tabiki muhteşem sesiyle liv kristine

can you look around this world and belive in the goodness of a god who rules it?

famine, pestilence, war, disease and death!

they rule this world..
  • en ozlenilesi gruplarımdan birisidir. ayrıca, black as the devil painteth'ın bendeki yeri ayrıdır.
  • eski albümlerinin tadı tarifsiz olan dağılmış ex metal grubu.
    krakow 2000 konserlerinde bulunmak isterdim.
  • bayadır dinlemiyordum, 2 gündür tüm albümlerini en baştan dinledim ve yaptığım araştırmalar sonucunda en güzel şarkılarının cassandra olduğuna karar verdim. önceleri angelique, aoede, lorelei üçlüsünü daha çok severdim ama cassandra bir başka. aegis gerçekten müthiş bir albüm.
  • son albumu musiqueden daha kotu bir album yapamayacaklari isvicreli bilim adamlari tarafindan kanitlanan topluluk.artik bi bok olmazlar diyebilecegim grup.
  • gercekten cok iyi yaptiklari $eyi birakip,ortalamanin da epey altinda ve cidden kalitesiz eserler verdikleri bir ture* gecen,bu yuzden plastik romantik olsun olmasin herkes tarafindan hakli olarak ele$tirilebilecek olan grup.

tabii ki ozgurdurler,"niye tarz degi$tirdiniz?" diye sorulmaz,ama sadece "eskiden bundan bin kat iyi bir gruptunuz" denebilir,dogru soze ne denir diye cevaplanir bu da.
  • vocals:raymond rohonyi
    soprano:liv kristine espences
    guitars:tommy lindal
    guitars and e-bow:geir flikkeid
    drums:hein frode hansen
    synth and piano:lorentz aspen
    bass:eirik t. saltro
    -eski ingilizce kullanıyolar,bu daha bi mistik hava veriyo şarkılarına.
    "to conquer thee and thy blood for glore
    art thou my afeared and reluctant whore;
    irksomely coy,save wilied by alarum,
    bear this torture and maim with decorum"
hesabın var mı? giriş yap