• gitaristleri çatal bıçak kullanmıyormuş.
  • nfs underground oynarken çıktığında yarışı marışı s.ktiredip arabayı kenara çekip sonuna kadar dinlediğim şarkıyı * söyleyen grupmuş bu.
  • son zamanlarda dinledigim en iyi gruplardan olmustur. cannibal album ve sarkisi kesinlikle kacirilmamalidir. sepulturanın uzerıne biraz industrial serpiştirin. o derece iyidir.
  • (bkz: static x) şeklinde yer edinmiş grubun doğru imlalı adı.

ayrıca hastası olup ikon olarak belleyebileceğim bir saç ve sakala sahip bir vokala sahip bir grup olmaları yanı sıra sağlam müzik icra etmeleriyle epey sevdiğim efendim korn morn bilmem kim gibi gereksiz karşılaştırmalara girenlere kafa göz dalmak istediğim beni enteresanlıklara davet eden grup.
  • yaptıkları iş her ne ise onda başarılı olan grup. çok öyle müthiş müzikal kalite beklememek lazım.
  • kurucusu wayne hayatini kaybetmis.

https://www.facebook.com/…icx/posts/713805095371407
  • grup elemanlarının bence wayne'e şerefsizlik yaptığı, industrial/numetal grubu. hep fazla metal değil diye eleştirilirdi tür seçimi yüzünden ama daha güzel bir karışım olamazdı kanımca. neyse konumuz bu değil.

adam ölmeden önce eski elemanları tekrar toplamak için o kadar uğraşmış kimse siklememiş. grubun isim haklarını satın alıp kendi solo konserler düzenlemiş ama tutmamış tabi. adam öldükten yıllar sonra bu tosbalar çıkıp eski kayıtları kullanarak "wayne'nin anısına" yeni bir albüm düzenleyip konserlere başlamışlar, ayıp lan.

project regeneration elbette hoş bir albüm, defalarca dinledim ama bilemiyorum. kimliği açıklanmayan bir vokalisti sahneye çıkarıp zombi wayne maskesiyle şarkı söyletmek de pek hoş gelmedi bana.
  • tam anlamıyla underrated bir gruptur. bu grubu anca yaşı yetenler bilir. yeni nesilden bilen sayısı çok az. özellike shadow zone albümleri efsanedir. wayne static öldükten sonra biraz üzülsem de yeni buldukları eleman da en az onun kadar iyidir.
  • yeni albümlerini gözümde 1 damla yaş ile dinlediğim, ergenlik dönemlerimde müzik zevkimin şekillenmesinde çok buyük rol oynamış grup. albüm çok iyi olmuş gerçekten. favorilerim bring you down ve something of my own. kulaklarımızın fellik fellik kaliteli,köşeli ve sert şeyler aradığı şu zamanda ilaç gibi gelmiştir.

zamanında solo fetişi olan metal camiası mensupları ''yeav static-x iyi de hiç solo yok öyle metal mi olur'' diye dalyarakça laflar ederken çıkardıkları ''cannibal'' albümündeki tüm şarkıların sonuna ''al amk'' dercesine 30'ar saniyelik hayvani gitar soloları sıkıştırarak tüm metal camiasını trollemiş bir adamdı wayne static.

ölüsü bile yetmiştir wayne abimin çıkartıp masaya vurmaya. keşke yaşarken toplasaydınız şu kadroyu ibneler.
  • x adı verilmiş bir varyant değişken bir basic prosedüründe statik olarak tanımlanıyor, artık prosedür her çağrılışında değişken boşalmayacak; tam tersi bir önceki çağrı sonundaki değerini koruyacaktır.
hesabın var mı? giriş yap