• "iron maiden'dan önce black sabbath vardı" sözünün yaratıcısı. "iron maiden'dan önce ersen ve dadaşlar da vardı lale!" diyesi gelir insanın.
  • ozzfest* 2005'te iron maidena adam tutup yumurta attırması, konserin sonunda da o tüyleri diken diken eden iğrenç sesiyle "bruce dickinson is a prick" demesiyle, sharon osbitch lakabını daha bi haketmiş insan.
  • iron maiden konserinde fişi çektiğini itiraf etmiş. he amk, tüm konser bir fişe bakıyor zaten. oldu olacak şalterleri indirip kaçsaydı.
  • justin bieber hakkında "he wants to be a mean boy, and he's about as mean as a fuckin' kitten." demiş. ağzı dert görmesin.
  • ozzfest 2005 in san barnadino ayağında iron maiden konserinden sonra sahneye çıkıp 'bruce işe yaramaz adamın teki' demiş ve akabinde 40 bin seyirci tarafından yuhlanarak kendi festivalinde rezil olmuş, sahneden inmek zorunda kalmıştır.
  • angela petrelli'ye benzediğini düşündüğümdür.
  • kesinlikle cok basarili bir is kadini ve her basarili erkegin arkasinda bir kadin vardir sozunun de dogrulayicisi niteliginde bir kisilik. ozzy gibi iflah olmaz ve simdiye kadar elli kez olmus olabilecek bir adami adam edip bunca yildir hala zirvede tutabiliyorsa elini de opmek lazim. ha korkunç bir insandır o ayrı.
  • zamanında iron maiden ve bruce dickinsona demediğini bırakmamış insan. halbuski 4 diskten oluşan 2005 çıkışlı ozzy osbourne box setinin(bir tanesine sahibim,dün akşam bookletini okuyordum) prodüktörü onca laf ettiği bruce dickinsondan başkası değilmiş, valla şaştım kaldım şerın.
  • kendisi ozzy ustadimin hala nefes alma sebebidir. bu hatun o adami hayata baglayan nedendi. tabi ozzy'nin ustun genlerinin de katkisini kucumseyemeyiz.
  • bir tür yoko ono gibi görülse de keş ozinin hayatta kalmasını sağlayan insandır.
hesabın var mı? giriş yap