• osuruğun seslisi güldürür sessizi öldürür.
  • kimi kendini bilmez bireylerin toplu taşıma araçlarından inerken kendisinden bir hatıra bırakmak istercesine, yüzünde sinsi bir ifadeyle içeriye saldığı osuruk türüdür. kokusuyla hayattan soğutur. araçtan indikten sonra kendinize gelebilmeniz için temiz havada uzun bir yürüyüş yapmanız gerekmektedir.
  • genelde keyifli bir akşamda, ailece tv seyredilirken ve yine genelde babalar tarafından vucuda getirilen rahatsizlik verici eylem.(bkz: terorist eylem)
    sonrasinda ev ahalisini yatak odaları ve balkonlara doldurur.
  • uluslararasi literatürde sbd - silent but deadly seklinde gecer...
  • "fis osuruk pis osuruk cart osuruk canim osuruk" ozlu sozunde de anlatildigi uzere, burun diregini yikip viran eyleyen kokunun asil sebebidir. oyle ki, bazi durumlarda bunu yapan insan evladi dahi kendinden nefret edebilir.
  • ogretmenlerin en sevdigi, uslu ve cali$kan "gaz" modeli..
  • titreşim moduna alınmıştır muhtemelen. ayrıca bunun polifoniği de vardır.*
  • kokar.
  • sessiz osuruğun her zaman kokması teoremi baz alınarak, sessiz osuruk işinden kolay para kazanmanın bir yolunu anlatayım. bunun için ilk önce, bir adet salak arkadaş gerekmekte..

+ abi, ben hem sessiz hem de kokusuz osurabiliyorum.
    - hadi len, hiç kimse hem sessiz hem de kokusuz osuramaz.
    + var mısın 50 liraya iddaasına?
    - tamam lan, varım.
    + aha osurdum, herhangi ses veya koku duydun mu?
    - harbi duymadım, valla helal olsun..

işte böyle...
  • görünmez adam gibidir. ulu orta çıkar ve kimse kokuyu alamaz. kimsenin beklemediği, hatta bırakan kişinin bile beklemediği bir anda burunların reseptörlerine kendini hissettirir. ve olaylar gelişir. görünmez adamın ulu orta görünmesi gibi herkes şaşırır. kimse kendi götünden ve bağırsağından böyle birşeyin çıkabileceği gerçeğiyle yüzleşmek istemez. ardından flaşbekler başlar. anı anına herkes bundan 5 dakkasını yaşamaya başlamıştır. beyin hızlı bir şekilde çalışır. saniyeler geçer ve götünden böyle bir şeyin çıktığını anlayan er veya dişi kişi hafiften gözlerini kısar. olanlara inanamaz. bundan sonra lahana sarması ve karnıbaharı aynı öğünde yememeye dikkat edeceğine dair içinden yeminler ederek ortamdan az da olsa uzaklaşmak ister. fakat ayağa kalkmak için hamleyi yaptığı anda artık herkes o güzide şaheserin ondan çıktığını bilmektedir. kalktığınız için baktıklarını sanırsınız ama değildir. herkes herşeyi artık biliyordur. ardınızdan osuruklu diye konuşacaklar, "içi çürümüş olm bunun!!" diyerek daşşak geçeceklerdir.
hesabın var mı? giriş yap