• athena ozlemiyle sozlerini de yazayim tam olsun diyerek oturup sozlerini yazdigim yeni athena sarkisi.

serseri mayin

kaynar gonlum bos ise
    efkar aldi basimi
    bakma sen guldugume
    terk edildim terk edildim

bu yuzsuz kalbime
    ucurtma halime
    bana da yaziklar olsun
    o oh

yaraliyim ezelden
    bikmis yalanlar bile
    ac kurtlar yedi beni
    sen de soyle sen de soyle

unutulacaksin unutulacaksin
    yalansa tukur yuzume
    yalansa soyle

bir sevgilim olsa
    giderim balayina
    balayina
    ah bi de bekarsam
    giderim alayina
    alayina (x 2)

kimsenin olamadim
    sana hic doyamadim
    serseri mayin gibi
    adini hic koyamadim

bu yuzsuz kalbime
    ucurtma halime
    bana da yaziklar olsun

yaraliyim ezelden
    bikmis yalanlar bile
    ac kurtlar yedi beni
    sen de soyle sen de soyle

unutulacaksin unutulacaksin
    yalansa tukur yuzume
    yalansa soyle

bir sevgilim olsa
    giderim balayina
    balayina
    ah bi de bekarsam
    giderim alayina
    alayina (x 3)
  • alaaaaayııııına bölümü ile koparmış şarkıdır.. athena'nın en iyi yaptığı müzik tarzına dönüş sinyalidir.. yalansa söyle..
  • athena`nın muhteşem geri dönüşünü gözümüze kulağımıza sokan eğlenceli şarkı. gerek sözleri gerek melodisi, athena`nın eski tadından bir şey kaybetmediğini gösteriyor. tabi bu şarkıyı bir de festival ortamında dinlemek lazım.
  • sabahın en köründe ya da gecenin en dibinde yanınızdan iğrenç sesiyle çığlık çığlığa bu şarkıya eşlik ederek geçen biri varsa işte o benim. öyle gaz, öyle güzel, öyle bir ' ah bir de bekarsam giderim alayına'' şarkısı. içimde, varlığını unuttuğum fingirdek haspamı dışarı çıkarıyor, o hoş değil.
  • bu senenin açık ara en eğlenceli şarkısıdır.
  • 2010 yazı, serdar ortaç ile geçecek diye korkarken imdadımıza yetişen sakız gibi athena şarkısı.

gençler sağlam döndü:

http://vimeo.com/…oups/canon5dmark2/videos/11494577
  • kafaya sakiz gibi yapisan sarki. gece gece dinleyerek cok akillica bir hareket yapmadigimi farkettim, bakalim yatakta dans ede ede uyuycam gibi gorunuyinaaaaa alaaaayiiiiinaaaa
  • ilk albümlerini çok severdim athena'nın. daha sonraki albümlerinde hiç ilk albümlerindeki tadı da alamadım ama serseri mayın çok neşeli, çok güzel şarkı be arkadaş! 2010 yazının şarkısı bu şarkıdır.
  • gökhan bu şarkıda "terk edildim terk edildim" derken arabesk'e selam etmiştir.**
  • her yerde, her yerde bu çalıyor arkadaş.. inanılmaz eğlenceli, inanılmaz gaz bir şarkı bu.. hani her yaz çiğnenip tükürülen serdar ortaç şarkılarında tikky-dejenere arkadaşlarımız çılgınca dans eder; istemeseniz de siz de her mekanda o şarkılara maruz kalır, kahrederek ezberinize yerleştiğini farkedersiniz ya.. heyhat aynı süreçleri takip ediyoruz athena'nın bu güzelliği ile.. farkı kalitesinde elbet ve yine elbet tükürmeli değil, kalıcı bir hoşlukta şarkı: nerede ne zaman duyulsa gülümsemeli, eğlenmeli, zıplamalı, gaza gelmeli..

nasıl bir gazsa yüzlerce insanla maçta gibi zıpayarak tek vücut "bir sevgilim olsa giderim balayına balayınaaağğğ.... ah bir de bekarsam giderim alayına alayınağğğ" diye zıplıyor-uz.. nasıl bir nispetli, eski sevgiliye saydırmalı haller ( -herkesin en az bir eski sevgilisi varmış unutulacaksın unutulacaksın diye haykırılan; milletteki tripleri izlemeli bu şarkı çalarken en çok) ve nasıl bir alayına kayma ihtiyacı varsa gençlikte..

bir de şarkıda nakaratlı yerde azan, coşan, kükreyen gencolar oluyor, en sevimlileri onlar.. kuşların üreme stratejilerine benzer bak.. böyle irili ufaklı erkek grupları çılgınca bağırıyor bas bariton seslerle: giderim alayınaaağğğğ diye.. sesi en gür çıkan territorisi en genişmiş dolayısı ile alayına gitme işini en layığı ile yapıcak gibi bir mesaj var.. orada eğlenen kimsenin kayıtsız kalamayacağı bir çiftleşme şarkısı.. bariz çok da başarılı bir üreme stratejisidir.. çok eğlenceli onları izlemek, müthiş :)
hesabın var mı? giriş yap