• kendisi güzel bir kız. fakat google görsellerde aratınca yanında kutsi falan çıktı soğudum. sonra araştırdım ve gördüm ki, beraber dizide oynamışlar falan. korkacak bir durum yok yani.

oh bea.
  • bu kadar underrated bir oyuncu görmedim. su kadin dizisinde bir sinir krizi geciriyor, hayran kaliyorum gercekten. bu kadar az ünlü olmasi ve hakkinda sadece 3 sayfa entry girilmesi cok ayip bence.
  • o psikopat karakteri abd dizisinde oynasa emmylere doymayacak yetenek abidesi hatun. sayende her hafta bir krize giriyorum seray ahahahah buraları okuyorsan şırfıntısın bil istedim ajsjsjsjs saka bir yana rolünün hakkını takdire şayan şekilde veriyorsun helal olsun. sevgiler.
  • kadın dizisindeki sayko şirin karakterini canladıran kişi.

rollerini iyi yapabilen oyuncuların aslında kendi hayatlarından, karakterlerinden bir parça sergiledikleri için bu kadar gerçekçi oynayabildiklerini, bundan mütevellit bu hatunun da gerçek hayatında dizideki kadar olmasa da bir psikokapatlık damarı olduğuna inanıyorum.
  • bu kızın çalıştığı güzellik salonuna bakım için giderdim.
    gelene gidene gıpta ettiği , makyajını yaptığı kadınların yerinde olmak için acele ettiği her halinden belliydi. mesele paraysa kazanıyordur, mesele oyunculuksa eğitimini almadığı halde azmedip başaracağına inanıyorum.
    sıfırdan gelen insanlara karşı daha sabırlı ve anlayışlı olmalıyız. çünkü ilham aldıkları hayatları taklit eder gibi görünmemek için, eminim herkesten çok çaba harcıyorlardır.

edit: kadın, kursiyermiş. “eğitimini” bir kurstan almış.
  • (bkz: little caprice) e benzettiğim oyuncu
  • diksiyonu ve ses tonunda farklı bir aura var.başarılarının devamını diliyorum.
  • kadın halimle beni kendisine aşık etmiş kadındır. çok güzel ya.
  • çok güzel deli rolü oynuyor
  • "kadın" adlı dizide oynayan ve berbat oyunculuğun kitabını yazan şahıs.

oyuncu koçu kimse artık... belki de koçu yoktur bilmiyorum ama yapılmaması gereken her şeyi yapıyor. gereksiz bağırıyor, fısıldaması gereken yerde çığlıklar arıyor, kreşendo bilmiyor, repliklere ahenk katmıyor, inişli çıkışlı bir şey yapmıyor. dümdüz zırıldıyor.
hesabın var mı? giriş yap