• kızlar hiç kusra bakmayın küfürlü giriyorum.

arkadaş listemdeki ne kadar kezban barzo tip varsa sabahtan akşama sebastian aşağı sebastian yukarı ileti giriyor, fotoğraf falan paylaşıyor. sebastianla selfie çektiren gördüm amk.

internetin yeni fenomeniymiş, yıldızıymış, yarakmış kürekmiş affedersin. yeni bir olric vakası. ulan olric'ten yeni kurtulduk. tutunamayanlar'dan soğuttunuz adamı, oğuz atay'ın kemikleri sızladı 6 ay. tuğla gibi kitap, ben vakit buldum da askerde anca okudum, sen 2 satır mesajı okuyup anlayıp cevap veremiyosun, olric olric. siggit lan.

bu sebastian biraz daha barzo olanı yalnız. peki kim bu sebastian? someone of god
    atilla atalay'ın 1999'da yayımlanmış eray adlı kitabındaki eray karakterinin uşağı sebastian.

buyrun aşağıda da haberleri var. "bir yazarın hayali karakterinden geliyor" yazmış. ulan ne bir yazarı, atilla atalay!

http://onedio.com/…nin-yeni-trendi-sebastian-316426

http://www.cnnturk.com/…tin-yeni-fenomeni-sebastian

http://haberkibris.com/…i-sebastian-2014-06-17.html

bir de facebook grubu var ki onun linkini vermicem, tıklarsınız falan amk.

şöyle bir toparlayacak olursak:
    -siktirin gidin kendiniz söyleyin.
    not: sebastian
  • söyle ona sebastian ağzına sıçtırmasın
    amına koydurmasın
    götünü siktirmesin
    akşam akşam

ben böyle söylüyorum daha eğlenceli oluyor, tavsiye ederim.
    bir entry ye bu kadar küfür yakın zamanda sığdırmamıştım, parçayı ne kadar sevdiğimi düşünün artık,
  • "sivaslı" kelimesinin latincesi.

hristiyan olduğu için idam edilen ve öldü sanıldığı halde ölmeyen, bunun üzerine tekrar idam edilen bir hristiyan azizidir.

memleketi o zamanki söylenişiyle sebast olmakla lakabı da "sebastian" olduğu için hristiyanlar özellikle katolikler-latinler arasında yaygın bir isimdir.

o sebast anadolu'daki sebast olabileceği gibi akdeniz'deki 5-6 sebast adlı kentten biri de olabilir.
  • özenti ve kişiliksiz insanların yeni gözdesi...

mına kodumun şeyi, ne komik ne de zekice...
  • hande yener'in elin oğlu üçlemesinin 2.parçası.
    üçlemenin ilk halkası olan romeo adlı eserinde sanatçı gayet ılımlı, sevgi doluydu;
    "sabaha kadar kucaklar beni
    romeo romeo romeo"

bu parçada ise romeo, sebastian'a, bu ılımlı tavır ise yerini hafif gerginliğe bırakmış;
    "söyle ona sebastian
    ağzımı açtırmasın
    kalbini kırdırmasın akşam akşam"

üçüncü eseri, olayın kahramanını ve seyrini merakla beklemekteyiz. bu ivmeyle muhtemelen;
    "anlaşıldı sen laftan anlamıyon
    sende hiç yok mu akıl
    zikerün elini ayağını michael" gibin bişey çıkarsa şaşırmamak gerek...
  • ''söyle ona sebastian ağzımı açtırmasın'' kısmını ''söyle ona sebastian ağzına sıçtırmasın'' diye söylediğim saçma sapan eğlenceli hande yener şarkısı.
  • bir amın oğlu esteban değildir
  • yeni bahattin vakası. yok lan ülkece bir şeyi tadına bırakmıyoruz. bu bahattin'de de böyleydi, paint kullanmayı bilen o bahattin baloncuğunu dolduruyordu aptal saptal esprilerle, şimdi de başımıza bu sebastian çıktı. neredesin lan batman ? çak bir tokat şu sebastian'a "it's enough" diye.
  • sevdiğim trend. çevremizde kimin gerizekalı olduğunu anlamamıza yarıyor. bende şimdilik 450 kişiden 2 kişi. arkadaş seçiminde iyi bir performans gösterdiğimi söyleyebilirim.
  • bugün ablam sordu, 'sebastian ne yaa?' diye. 'neymiş?' diyebildim. herkes sebastianlı birşeyler paylaşıyormuş. hiç denk gelmedim. şimdi aklıma geldi de sözlüğe yazdım, bi bok anlamadım amk.

insanlar neden birbirlerini taklit ederler ki? sebastianmış..

neyse sonuç olarak sebastianı bilmiyor olmam şu anlama geliyormuş: en azından benim feysbukumda kezban yok; bu güzel bir şey.

bu arada sebastianın amk.
hesabın var mı? giriş yap