• naumoski'nin efes'ten ilk gidisinde onun yerini almaya aday oyuncuydu. lakin yugoslav mafyasi proseduru isledi, olmadi. yerine corchiani geldi
  • fenerbahçenin play-off maçında monaco yu yenmesini süpriz olarak değerlendirmiş olan koçumsu. daha ikinci maça çıkmadan böbürlenip, işte geçene sene de macabi bizi ilk maçta yenmiştir diye sallamış. kendisi ülker arenaya gelince ne yapacak merak ediyorum.
  • çakma obradoviç, sikiğin teki.
  • en son gördüğümde ezik bir tipti monaco koçu olduktan sonra havalara girmiş looser basketbol koçu. 40 milyon euroluk kadronun üstüne oturmuş hava yapıyor artist. uyuz oldum yahu oyuncularına dokunulmadan faul çalınıyor 40 saat basket faule itiraz etti.

umarım şu playoff'ta monaco basket'i eleriz de bunu kovarlar zira monaco bir daha böyle bir kadro yapamaz.
  • bugün fenerbahçe - kızılyıldız maçında ismail şenol "koç obradoviç" dedikçe duygulandıran, kızılyıldız maçının koçu
  • kesinlikle underrated bir koçtur; şu uydurma alba berlin kadrosuyla almanya kupası'nı kazandı, neredeyse eurocup'ta da bayern münih'i yeneceklerdi, ligde de playoff yapacaklar, belki final olacak... iddia ediyorum, şu alba berlin takımından milosavljevic ile loncar'ı alalım ibb'ye koyalım, bu takım bir de alba forması giyip berlin taraftarının desteğiyle oynasın; şu anki alba berlin'den daha iyi bir takım olurlar
  • sa$a obradovic, yugoslav basketbol oyuncusudur
  • monaco da iyi işler yapmıştır.
  • alba berlin'de uzun yillar oynamis, dazlak point guard ekolunun temsilcilerinden 1.97'lik sirp basketbolcu. kendisinden beklenen patlamayi bir turlu becerememis yugoslavya takiminda hep alexander djordjevic golgesinde kalmis ve ezilmistir.
hesabın var mı? giriş yap