• kezbanların neden bu kadar tercih ettiğini daha iyi anladığım uygulama. elektrik direğini eyfel kulesine çeviriyor.
  • sayesinde bütün esmerler kumral olmuştur.
    her tarafta boy boy sarı efektli fotoğraf görmekten gına geldi.kötü yanı fotoğraftaki kişiyle gerçekteki kişi bambaşka iki insan.
  • eger bir fotonun sag alt kosesinde retrica yaziyorsa, bilin ki o fotonun sahibi agir varostur. ama cok agir.
  • bi karede dil dışarda diğerinde içerde, birinde gülüyolar, diğerinde ağlıyolar. sokakta elde tesbih gezen asalaklar kadar değersiz bu salakca şeyi yapanlar. retrica mıdır nedir kullananların taksim meydanında sallanması en büyük hayalim.
  • bu uygulama günlük fotoğraf çekilme sayısını beşe katlamadıysa gelin tükürün yüzüme...millet baktı tüm tipsizliklerini ve kusurlarını kapatıyor, bir hava bir özgüven çektirdikçe çektiriyor...fakir fukarayı havalı gösteriyor ya mutlu ediyor tabi ama doğallıktan beş yüz ışık yılı uzak olduğundan sevmiyorum...eşeğe altın semer vursan yine eşek lafı var ya hani bu duruma cuk oturuyor işte...sütçü eşeğini milyonluk arap atı gösterse ne olur malzeme belli...bir de fotoğrafın altında kocaman retrica yazması var ki sanırsın taksim hatırası çektirmiş...
  • geçenlerde uzun bir zamandan sonra görüşme şansını bulduğum arkadaşımın ''bir selfie çekelim'' demesi üzerine maharetlerini gördüğüm program.

ikimiz de çirkin adamlarızdır; bok atsan yapışmaz denilen cinsten. ancak uygulama işini bitirdikten sonra ekranda baktığımız fotoğraf isa nın suyu şarap yapmasından daha inanılmazdı.

o zamana kadar nefes alıyor gözüyle baktığım kızın facebookta paylaştığı fotoğraflara üniversite harbiden güzelleştiriyormuş tespitinde bulunmuştum. ancak gördüm ki ''yogh amuğa goyim, basit bir ilizyonmuş!'' diyip normal hayatıma tekrar döndüm.
  • "ühühü ama sudeler hep retrica resim çekip koyuyor, ben koyamıyorum" şeklinde ailesine iphone aldırmış tanıdıklarım var bu uygulama yüzünden.

biz ne ara bu kadar şımarıklaştık?
  • tayttan sonra kadınlara yapılmış en büyük iyilik.
  • düşük çözünürlük güzellerinin tercih ettiği fotoğraf stüdyosu.
hesabın var mı? giriş yap