• peynirli gözlemeye benzeyen aktris. ya da ben çok acıktım bilmiyorum..
  • ne güzel ne sevimli, düpedüz çirkin bir kadın. en çok para kazanan aktris olmasına mı sinirleniyim, en seksi bilmemne listelerinde kafaya oynamasına mı küfrediim bilemedim..

(bkz: kıllanan adam)
  • bundan 6-7 sene önce geyik bir tv filminde ilk gördüğüm anda tipik hırslı - yapmacık - sentetik - sinsi amerikan kolej hatunu olduğuna emin olduğum, dolayısıyla birilerinin "sen bizim için bir toplum role modelisin, herkes senin gibi olsun da rahat rahat ortalığı yönetelim" diye arka çıkacağını tahmin ettiğim, keza oscar alarak sezgilerimin halen sağlam çalıştığını gösteren evlerden uzak oyuncu. hoşlanmadım, hoşlanmıyorum, hoşlanmıycam. ha reese'in de çok umurundaydı, o başka.
  • bir ara kocasına (bkz: ryan phillippe) teşekkür etmeyi unuttu unutacak diye korktum*..
    zaten kameraman da uzun konuşma sırasında mütemadiyen ryan'ı göstererek gerilimi iyice arttırdı..
    neyse en sonunda mutlu sona ulaştık ve rahatladık*..
  • olmayan dudaklarıyla (bkz: yok denecek kadar az) avon'da ruj reklamlarına çıkan hatun. ben anlamadım.
  • matruşka gibi kadındır. kendinden bir tane daha klonlamış adeta:

http://i.hizliresim.com/r69ewn.jpg
  • tam adi laura jeen reese witherspoon olan amerikali film oyuncusu.

vanity fair'den sonra iyice ikna oldum bu kadinda cok guzel arnavut boregi yapan 'abi esi' gocmen yenge tipi var.

edit: 'dayi esi' de olabilir aslinda
  • inanılır gibi değil kendisinın bigg little lies'taki rolü ve başarısı için hakkında tek bir entry girilmemiş. çenesi ha çenesi. ulan amına koyduğumun davarları şu kadın bir akşam çat kapı kapınızda belirse oracıkta yığılırsınız.

bigg little lies'ın en temel ve bana göre de en hakiki karakteridir. dizideki en dominant karakterdir de aynıca. kadını ilk gördüğümde itici, zengin, hoppa amerikalı imajı aldım ve sevmedim ama izledikçe beni kendisine hayran bıraktı. tepeden tırnağa yetenek kendisi.
  • resimlerine şuradan bakılası (http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/…8853&rid=2369) 1976 doğumlu, oscar'lı, şirinlik abidesi, sarışın, sempatik aktris.
    lisedeyken ponpon kızlık da yapmış, amerika'daki muhtelif dergilerde en seksi ünlü, en güzel sarışın, en ilgi çekici bayan gibi ödüller kazanmış, korku filmlerinde oynamayı reddetmiştir, antika kumaş koleksiyonu yapıyor, nakış ve işleme hastası olan reese saçını legally blonde filmi için sarıya boyatmış, 9 yıl kadar evli kalıp iki çocuk sahip olduğu aktör kocası ryan phillippe'den 2008 yılında boşanmıştır. oscar'ın yanısıra bafta ve altın küre'yi de kazanan ender aktrislerden biridir, yolu açık olsun.
  • jim toth isimli menajeriyle evlenmis. kendisine esine ve cenesine bir ömür mutluluk diliyoruz burdan.
hesabın var mı? giriş yap