• brezilya'dan dönmeyerek dün başlayan schalke 04'ün devre arası kampına katılmadı. lincoln eski ekibi topluyor, ordu kurup hepimizi sikecek.
  • hakkında yazılmış çok güzel bir şarkı olan sağ bektir. şöyle ki;

sana ileri çıkma demeyeceğim
    ama çıkma rafinha
    sert şurtlar istiyorsan sert şutlar çekeyim
    incinirsin yine de sen bilirsin (kıçını dön demek istiyor)
    ama çıkma rafinha
    üşüyorsun adidas montumu al günün en güzel saatleri bunlar
    rafinha yanımda kal (stoper söylüyor burayı)
    ama çıkma rafinha
  • ne dani alves ne de sergio ramos'un veliahtidir. aslinda gianluca zambrotta'nin veliahtidir kendisi. hadi bakalim...
    (bkz: entry ile rest cekmek)
  • geçen hafta bundesligada hoffenheim-schalke 04 maçını seyrederken "lan şunu alsak ya işte sağ beke" şeklinde iç geçirdiğim brezilyalı...

muhtemelen bu haberi yazan * muhabir de benimle aynı şeyi düşündü...
  • juventus'un bu sezonki üçüncü brezilyalı transferi olmuştur.
    diğerleri için..
    (bkz: diego ribas da cunha)
    (bkz: felipe melo)
  • yıllardır ne yaptığını merak ettiğim, brezilya u21 takımının kabarık saçlı sağ bekiymiş kendisi. ismi aklımda rafael miranda diye kalmış. yıllarca şüphelendim o çocuğun bu çocuk olduğundan, hep aklımı kemiren bu soru işaretiyle yaşadım ama en sonunda doğru yanıtı buldum. mutluyum, huzurluyum.
  • yıllar önce her başladığım fm'lerde aldığım takımın sağ bekine default koyduğum oyuncu. son oyunlarda schalke'den almak zor olmuştu, bundan sonra imkansız olacak.
  • aslında ali tandoğan'ın veliahtıdır. kırk metreden toplara sert vuramaması handikapıdır ama olsun.
  • halloween partisine elinde dikkat yazılı kutu olan arap kostümüyle giderek kahkaha attırmış başarılı top tepici.
  • juventus'un bu sezon ki ikinci brezilyalı transferi olmuştur.diğeri için (bkz: diego ribas da cunha).

edit: felipe melo'yu adamdan saymamam sonucu 2de kalmıştır bu sayı oysa ki 3 müş.codename47ye uyarı için teşekkürler.
hesabın var mı? giriş yap