• 2002'de 7 yıl için 70 milyon dolar için anlaşana kadar gelişme gösteren ve gelecek için umut vaadeden, fakat kontrat sonrası kazandığı paraları saymakla uğraşmaktan basketbolu iyice unutan oldukça şişirilmiş vasat bir uzun. gittiği takımların taraftarlarınca sevilmemesine rağmen, sülalesince çok sevilmektedir.
  • kansas üniversitesinde amerika'nın en iyi kolej beşine seçilecek kadar başarılı bir performans gösterip 1998 draftında 3.sırada seçilen ama denver'deki umut vaadeden oyununu bir üst kademeye taşıyamayan oyuncu.vücut temasını sevmediği ve 3 sayı becerisi olduğu için 4 numarada oynatılması gerektiğini düşünür insan.
  • açıp incelemedim ama dream team'de oynayan en vasat oyunculardan üçünü seçsek biri lafrentz olurdu. oyunuyla bir mehmet okur bile değilken o takıma seçilmiş olmasını hala aklım almaz. 1976 değil de, 1996 doğumlu olsaydı kazandığı 70 milyonun bir kaç katını rahat kazanırdı. bu tarz eli yumuşak, dövüşten kaçan pivotların çağı 2010lu yıllardı, yavaş yavaş androidler çağına geçtiğimiz için şutör beyaz uzunların çağı kapanıyor artık. 2020 nba finallerinde şu iki adam bench'ten kalkıp, doğru düzgün süre bulamadı mesela.

(bkz: kelly olynyk)
    (bkz: meyers leonard)
  • 1998'de denver nuggets tarafından 1. turda draft edilen bu sene ortasında da trade ile dallas mavericks giden yetenekli pivot. iyi blok yapar. kendisini bu yaz rüya takımda da izlicez.
  • 3 sayi menzili* olan az sayidaki 5 numaralardan biridir.
  • sophomore veya rookie olarak çıktığı bir all star sophomore vs rookie maçında * jason williamsın bel arkasından dirsekle yaptığı asisti sayıya çeviremediği için baya bi küfür etmiştim bu adama .. onun dışında dallasta bir türlü beklenen patlamayı yapamadı ve önümüzdeki sezon takasta kullanılacak gibi gözüküyor burdan ...
  • takimdaki yerini shawn bradley ile paylasmasinin ve bradley'nin kariyerindeki belki de en onemli sezonu gecirmesini saglamasi kalitesini dusunmemizi zorlayan oyuncu...dallas'in ilk besindeki kesinlikle en zayif bolgenin mahsun oyuncusu...
  • ayrıca şöyle bir diyaloğu hatırlatır bana her seferinde bu oyuncu ...

- rauf la friends başladı koş ... *
  • theo ratliff ve sebastian telfair kar$iliginda dan dickau ile birlikte portland trail blazers'a takas olan beyaz uzun.
  • #3479551 takasi ile boston ye$iline gecen pivot.
hesabın var mı? giriş yap