• bu adam benden 4 yaş büyük. ben 15- 16 yaşlarında, odasına yakışıklı şarkıcıların posterlerini asan bir ezikken, bu da 20 yaşlarındaydı. ve hatırladığım, taş gibi biriydi. hep williamla evlenme hayalleri kurardım yaşı tutan çoğu türk kezbanı gibi. sonra aradan yıllar geçti, ben william aşkımdan vazgeçip türk erkekleri çok rerörerö mantığıyla yine bir türk erkeğine aşık oldum, onca yıl sonra ilk kez bugün 29 yaşındaki william'ı gördüm. kel, babasının kopyası haline gelmiş, ve en az 7-8 yaş büyük gösteren gençlik aşkımı. hani yıllar sonra, eski sevgilinizi facebookta görürsünüz, çirkinleşmişse ve eski hoşluğu kalmamışsa içinizi bi huzur kaplar, yüzünüzde pis bir sırıtış belirir ya, hah işte bugün tam olarak o his kapladı benliğimi.
  • karşı cinse ilgi duyan bir erkek olarak benim bile hoşuma gitmiş adam. prens diye mi acaba bilmiyorum gerçi. o değil de niye benim hoşuma gidiyor lan ?
  • zibilyon ingiliz pounduna sahip bir aileinin veliahtı olarak; neden üç beş bin pounda kıyıpta saç ektirmiyor anlamış değilim..
  • hıyar babasının aksine evlenirken son derece heyecanlı ve mutlu görünen adam.
  • kraliyet ailesinin veliahtısın, veliaht prenssin, şöyle bir düğüne çıkıyorsun, 2 milyara yakın insan izleyecek seni, saçına bir topik dökmeyi akıl edemiyorsun!

resmen kınıyorum bunu akıl edemeyen sağdıçları falan. yap acun'u sağdıç bak o saçlar nasıl gürleşiyordu. yazık valla yazık.
  • ulan adam kel kalmis daha 29'unda..

prens olmak bile genc yasta kellige cözüm degil degil demek ki.. moralim bozuldu simdi..
  • ah be abi... ben bu herifin yerinde olacaktım, düğünden bir gece önce londra'da bir meydana gider, içmeye başlar, etraftakilere bira ısmarlardım köşedeki marketten. kalabalık arttıkça olayı abartır, meydana kamyon kamyon bira ve her tür içki getirtir, kafam iyice güzel olunca da ayrın meydını getirtirdim meydana. ayrın meydan. lan, tabi ki koskoca ayrın meydın bi öyle emirle falan gelmez de, prensten rica dolu ederek bir telefon gelse, ayrın meydın da gelir, john bonham da, çokoprens değil lan bu.
  • ne kadar güzel ses tonu varmış öyle, tok tok, darcy darcy...
  • öpülünce yakışıklı bi' prens olacağına dair zerre şüphem yok.
hesabın var mı? giriş yap