• ailecek takip ediyoruz.
  • onuncu nesil yazar.
  • nicki benim sahip olduğum nickten daha orijinal yazar.
  • sanırım halk oyunu türlerini yazarak tematik çalışma yapmaya başlamış yazar.
  • nefret suçu işlemektedir.

(bkz: #31106627)

ayarı yiyince hemen geri durup entrysini değiştirendir.

entrysinin ilk hali " kürt olmaması" dır.
  • nefret suçunun bahanesi ailesinde verdiği şehitlerse, ergenliği doruklarda yaşadığı aşikar olan.

bu tutumuyla hem ailesindeki şehitlere, hem de nefret suçunda bulunduğu fazlaca sayıda bir halka saygısızlık etmekte.

(bkz: klavye delikanlısı)

düzeltiyorum;

(bkz: daniskası)
  • bu adamda bir bandırma nefreti var ki beni gerçekten dehşete düşürmüştür. ben sözlük vasıtasıyla yarı şaka yarı ciddi biraz polemiğe girdim ve anladım ki niyeti hiç de eğlenmek veya öğretmek değil. bandırma hakkındaki entrylerini okudukça aklıma ukrayna'da dövülen türk geldi. yemin ediyorum balıkesir'de es kaza denk gelsek bizi bantlayıp üzerimize de "balıkesirliysen değerini, değilsen hadini bileceksin!" pankartı asacak derecede gözü dönmüş.

benim böyle bir nefret için üç teorim var:

1- bu adam balıkesir belediye başkanı olabilir.
    2- lisede sevdiği kız bandırmalı birisine kaçmış olabilir.
    3- bandırmaspor balıkesirspor maçında dayak yemiş olabilir.

bir de şu lafı allah rızası için kullanma, kezban mısın sen ya: "balıkesirliysen değerini, değilsen haddini bileceksin!"
  • ku klux klan'ın bandırmalı kesen cinsinden. özelden balıkesir valisi olduğunu iddia etti.

hakkında detaylı bilgiye şuradan ulaşablirsiniz +rep : http://www.balikesir.gov.tr/…t_b0.aspx?content=1052
  • ne kötüniyetlidir ne de troll. balıkesir de herkes de tanır. == bandırmalılar == tarafından balıkesir insanına yapılan hakaretleri ve balıkesir nefreti dolu kalplerini türkiyeye göstermektedir. aşağıda vereceğim maddeyi takip ediniz. bandırmanın bir hiçten ibaret olduğunu da madde madde yazmıştır ve cümle aleme göstermiştir. tatlı sürtüşme değil bariz hakaret vardır ve küçümseme. bandırmada balıkesirliyim dediğinde bir suratınıza tükürmedikleri kalır.

(bkz: #31129819) sebebi bilinmez, kim oluyorlarsa? bandırmalı nefreti
    (bkz: #31071972) bandırma balonu.
  • babaannesi: tatar
    dedesi: batıtrakya muhaciri
    anneannesi: manav
    dedesi: yörük

kendisi reel anadolu türküdür. kendisi her turkic gruptan gen almıştır.
hesabın var mı? giriş yap