• bir ergen grubuymuş meğersem. geçenlerde ailemi ziyaret edeyim dedim, kız kardeşimin odasında ne gördüm dersiniz? harry adında kaniş benzeri bir çocuğun posteri. lan dedim, bu kız kim?

-abi o heriii, van direkşındaaaan, çok tatlı dimiii!?!?

sinirlerim bozuldu, hiçbir şey demeden siktir olup gittim. baba dedim bu kızın hali ne olcak, poster moster asıyor bu hayırdır?

-oğlum kardeşin büyüyor artık, kabullensen iyi edersin.

amına koyim büyümesine büyüsün de, ne bileyim gitsin godsmack dinlesin, gerekirse nothing else matters metallicacısı olsun, yahut ne bileyim illa bi erkeğe hayranlık duyup posterini asacaksa gitsin dave grohl'un posterini assın. böyle büyüyecek, kıl kuyruk tiplere hayranlık besleyecekse ben bunu haz-me-de-mi-yo-rum!

http://cache2.allpostersimages.com/…ction-harry.jpg

aha bu da meşhur harry. tipini siktiğim.
  • led zeppelin, motörhead, pink floyd, the beatles, sex pistols, iron maiden, judas priest, deep purple ve black sabbath gibi efsane grupları bizden önceki nesillere layık gören united kingdom tarafından jenerasyonumuza atılmış bir kazıktır. haksızlıktır.

(bkz: birleşik krallık çok bozdu)
  • şu fotolarına bakıp tipinize osurayım denecek bir boyband veya 5 justin bieberlar.
    zayn malik denen üyeleri herhalde en popüler olanı bunların, paso tt oluyor zayn zayn diye. zayn ne amk.
  • biz bu beş çocukla yaşıyoruz kardeşim sayesinde. buzdolabımız dahil olmak üzere her yerde resimleri asılı, şarkıları gündüz gece evin içinde yankılanıyor, her ay dergilerin verdiği posterlerden hangisinin daha yakışıklı olduğunu seçiyoruz. ve tüm aile büyük bir sabır içindeyiz, intikamımızı kardeşimin büyüyüp bu yaptıklarından utanacağı zaman geldiğinde alacağız. neyse en azından sürmeli rapçiler dönemine denk gelmedik bunlar gene dinleniyor iyi kötü.
    edit: çocuk büyüdü genç kız oldu artık. müzik zevki de hiç fena sayılmaz.
  • boys anılar'ın ingilizce şarkı söyleyen versiyonu...
  • amk 12 yaşında bi ergen kızla aynı evde yaşamanın en kötü yanı bu. bütün gün bunların şarkılarını dinliyor bangır bangır. en son lisede dersane servisinde maruz kaldığım ismail yk işkencesinden beri böyle zulüm görmedim. kustum arkadaş yaa, kustum! valla midem bulanıyor. gerçi mide bulantımın sebebi glifor kullanmam ama olsun. sonuçta bulanıyor. tahammül sınırlarımı aştı artık.

dinlemeyi bıraktığı an, şarkılarını kendi söylemeye başlıyor ya. kurtuluşu yok. bişi diil artık beynimde dönmeye başladı şarkıları. hemen ismail yk'yı hatırlamaya çalıştım. o daha derinlere işlediğinden, one direction'ı sikip attı. şu an beynimde üf üf üflesene hmmm bu çok güzel işte diye ismail yk şarkı söylüyor. kendi beynimden tiksindim.
  • kendileriyle derdim yok ama hayatını bu gruba adamış olan genç kızlarla ilgili anlayamadığım bir şey var. bazen o kızların yazdıkları şeylere denk geliyorum. hepsinde tek bir ortak nokta var; ağlıyorlar. yani "zaaayn senin için günlerce ağladım" tarzı cümleler görmekten gına geldi artık. grubun hiçbir şarkısını dinlemedim. ancak çocukların tipine bakınca her gün kendi vücutlarına krem peynir, zeytin ezmesi sürüp iri memeli kızlara yedirdikleri ortada. eğer bu çocukların çok hüzünlü bir hikayesi varsa bilmek istiyorum. o tipteki çocukların mutsuz olması imkansız ya. ağlamayın amk şunlar için.
  • az önceye kadar hepsini bir insan evladı sanıyordum. 5 denelermiş.

(bkz: biz 5 kişiyiz gardaş)
  • bir boyband tehlikesi daha . umarim ulkemizi transit gecer ruzgarlari cunku tvlerde gormeye basladik kendilerini. bakalim zaman gostericek sonucu
  • grubu tanımam, bilmem. belki iyi çocuklardır, karışmam. ama bir şarkısı var bu grubun; adı best song ever. işte daha dinlemeden beni gıcık eden şarkıları bu oldu. nasıl mı? arada google'a girip "best songs ever" yazarak çeşitli müzik listelerine bakar, dinlediklerimi yad eder, dinlemediğim güzel bir şarkı var mı listede diye dolanır idim. ama bu bebeler gitmişler, "best song ever" diye bir şarkı yapmışlar; ilk iki sırada bunların şarkısı çıkıyor arama sonuçlarında. sonuç olarak, beni anahtar kelimelerimi değiştirmek zorunda bıraktılar. evet, bir hayli tıklama almış olacaklar ki oradalar. sonuçta sadece şarkı ismiyle olmaz bu iş. ayrıca, diğer sonuçlarda o istediğim listelere de ulaşabiliyorum, hayatım devam ediyor, ama sen benim gugılımla niye oynuyorsun arkadaşım?

ha bu arada şarkının adı "best song ever", yani sen "best songs" diye çoğul ekiyle arama yapabilirsin sen, ama fark ediyor mu? google'ın da açığını buldun, ooh! çoğul, tekil fark etmiyor, yine o şarkı çıkıyor.
hesabın var mı? giriş yap