• bir hatundan hoşlandınız,evine yemeğe çağrıldınız çiçek falan ok..
    alın/bulun bir sıvılaştırılmış nitrojen, zili çalmadan dökün kapının önüne nitroyu, kapıyı açınca şok olsun!! götü düşer şerefsizim götü!! o görüntüyü hayatı boyunca unutamayacak,her dostuna bahsedecek sizden, hepsi sizi tanımak için yırtınacak..işte yine bilim..yine bilim..
  • azotun baska bir adi
  • havanın temel bileşenidir. havanın %78'ini oluşturur. havada bu kadar fazla bulunmasının sebebi dünyanın oluşumu sırasında meydana gelen volkanik patlamalardır. hidrojen ve helyumdan daha ağır olduğundan yüzeye daha yakındır.
  • havanın gizli kahramanıdır. içimize çektiğimiz havanın çok büyük bir bölümünü oluşturmasına rağmen mütevazidir. ağırbaşlı bir gazdır. sessiz sessiz işini yapar.

oksijen gibi öne çıkma sevdalısı değildir.
  • hayatını ekşi sözlük'te kadınları korumaya adamış kişi. kutsal görevinde başarılar.
  • insanların su altında vurgun yemesine sebep olan gaz.
  • amerikan filmlerinden öğrendiğim element ismidir türkçesi azotdur
  • olivia dunham yuzunden aramiz acilacak ona uzuluyorum. yoksa ozunde iyi bir insan.
  • nasıl biri bilmiyorum...tanımıyorum etmiyorum...ama aylardır bitiremediğimiz bir muhabbetimiz var. atılan mesajların cevabının bir solukta geldiği hiç görülmemiştir, belki üç gün sonra belki dört gün...ama bu aniden gelen her mesajın etkisi aynı oluyor, birden bire yanan mesaj ışığının devamında, dudaklarımdan kulaklarıma doğru yüz ölçümü geniş bir gülümseme yayılıyor yüzüme...

mutlu ediyor...mutlu ettikce de mutlu oluyormuş zaten...

her günü bir öncekinden daha güzel olsun...**
  • cips paketlerinin şişirilmesinde kullanılan gaz.
hesabın var mı? giriş yap