• benim kocam olsa bakkala göndermem, bırak survivor'ı.
  • survivor'da vazo tutmaca, top devirmece gibi abidik gubidik oyunlar çıktığı zaman enteresan bir gülüş kaplıyor bu adamın yüzünü. "yapacağınız oyuna" der gibi hemen eleniveriyor sanki bilerekten.
  • tam bir abazan türk kızı gibi, ağzımı ayıra ayıra izlediğim adam. vücudunun muhteşemliği bi tarafa, çok da efendi lan. canım benim. selam ya. nabers.
  • adonislerini gözümüze sokarak biscolata erkeklerinden sonra evdeki huzurumuzu bozan bir başka insan olarak kayıtlara geçmiştir.
  • kendisine çok güvenen, taşaklı bi abimiz.
    en büyük rakibini gönderme şansı varken onu koruma altına alarak hodri meydan buyruuun benim taşşağım demiştir adeta.
    hasana çok büyük bir mesajdı bu aslında. hani küçükken yeneceğimizi bildiğimizi ezmek için avans verirdik ya onun gibi bir şey oldu bu.
    nihat hasana 2 avans verdi 3te bitiyor.
  • survivor'da kazandığı yarışmalardan sonra efendiliğini, duruşunu koruyan yarışmacı. höykürmeden, anırmadan da insan olarak yapılabildiğini göstermiştir, tebrikler...

edit: an itibarı ile bayan yazarların ilgisinin arttığını gördüğüm ve bu abazanlık nedeniyle keşke yazmasaydım dediğim isim ama adam gibi duruşun nedeniyle silmiyorum lan...
  • acunun gecen sene insaliga yapilmis buyuk hatasindan sonra, bu sene kendini telafi etmek adina, ayni ismin karakterlisini bulup getirdigi, adam gibi adamdir.
  • küçükken karabükt'e aynı tüp kamyonunun bir günde iki kere çarptığı kişidir. aslında sert görünüşünün altında babacan ve bir o kadar komik bir adam yatar. cömertliği dillere destandır. fedakardır. kısacası candır.
  • annesinin rahatsızlığı bile acun ılıcalı tarafından rating malzemesi yapılmış oyuncu. haydi bakalım cumartesi günü herkes ekran başına. bakalım nihat annesinin rahatsızlığını öğrenince nasıl ağladı, nasıl yıkıldı. izleyelim, arabesk duygularımız kabarsın, acun da cebini doldursun.
  • survivorın favorisidir, izlenme sebebidir. bu yarısma nihatsız hic cekilmez. o giderse, hasanın o iç karartan yüzünü, mustafa topaloglunun o anlamsız konusmalarını ve alp kırsanın bir deri bir kemik halini kimselerin izleyecegini sanmıyorum.
hesabın var mı? giriş yap