• klipte kullanılan yer klip için olu$turulmu$ bir set değil amerikalı dolar milyarderi bir vatanda$ın* kendi evidir.
  • tlc'den lisa "left eye" lopez gereksiz bi şekilde araya girip rap yapar, şarkının içine eder.
  • arkadasin sandigin erkegin sana asik oldugunu anladiginda uzun uzun dinliyebilecegin sarkilardan.melaine beklenenin ustunde bir performans gostemistir bu sarkida.
  • 2000-2001 yılları boyunca, istanbul bilgi üniversitesi dolapdere kampüsünün en sık çalınan parçalarındandı.

elbette i turn to you ile beraber...
  • lise yıllarının şarkısı. ergenlik dönemi ortaya çıkan her şarkı gibi yıllar sonra dinlendiğinde etkisi güzel oluyor. capital radio'nun vazgeçilmezlerindedi.
    kardeşi de var: (bkz: come along with me)
  • and i don't care what everyone will say.
    it's about you and me.
    and we'll never be the same again.
    kısmını duyduktan ve defalarca dinledikten sonra gerçekten hiç bi konuda kimseyi sallamamam gerektiğini kafama kazıyan şarkı.
    ha bide bigün karoke bara gidip söylemek istediğim tek şarkı.
  • ---
    though improbable it's not impossible,
    for a love that could be unstoppable.
    but wait,
    a fine line's between fate and destiny,
    do you believe in the things that were just meant to be?
    ---
  • manga'nın erozyon şarkısının adı niyeyse serbest çağrıştırdı. sabahtan beri 36 kere dinledim. melanie c olanı aman yanlış anlaşılma olmasın.

o değil güzel şarkıymış be. çocukluk sevdasıdır dedim. değilmiş.
    monitörün üzerinde duran kediyi uyuttu şarkı.

17 inçlik crt monitörümü seviyorum.
  • insanı bir yandan gaza getiren, diğer yandan hüzünlendiren, yarmış da geçmiş puressence şarkısı.

"never be the same again
    standing in the rain again
    feeling lots of pain again..."
  • bir daha belki ömrünüz boyunca göremeyeceginiz biriyle gecirdiginiz zamana hediye edilmelidir bu sarki. degerinin farkinda oldugunuz ama keske bilmeseydim dediginiz; onunla gecirdiginiz zamani bir kazanc olarak göremeyecek kadar üzgün oldugunuzda, kulaklarinizdan eksilmemelidir bu sarki. metroda, onca kalabaligin arasinda yalniz hissederken söylenmeli, agzindan cikacak tek kelimeyi ölürcesine beklemeye ithaf olmalidir. o da piyanosuyla size eslik eder belki, kim bilir...
hesabın var mı? giriş yap