• uzun süre önce teneke kutuda satılanların artık kaldırıldığını bir market sahibinden öğrenince yıkılmıştım. şuanda teneke olanını geçtim büyük pet şişelerde satılanını da hiçbir yerde bulamıyorum. adam piyasadan kaldırılacak büyük ihtimalle diyince siktir çekmiştim ama harbiden doğruymuş. hep böyle güzel şeyleri piyasadan kaldırırlar zaten nerede gereksiz şey var yıllarca piyasada varlığını sürdürür. yazın serinleme aracımız, kışın da kısa yoldan mojito yapma içeceğimizdi :(
  • akla düştükçe ağlatan, yokluğu aşk acısı gibi koyan, belki hala üretiliyordur da bir köşede satılıyordur bir bileni bulurum umuduyla sözlükte arama yapmama sebep olan, bir zamanlar sabah uyanır uyanmaz su niyetine içtiğim, süper ferahlatıcı, güzel içecek. içtiğim en iyi ice tea. benim için nostaljik tatlara katılmıştır. keşke yine üretseler.
  • gelmiş geçmiş en iyi soğuk çaydır. bunu üretimden çeken aptallar didi içsin.
  • hakkında az yazılmasına şaşırdığım süper içecek.

içerdiği bir aromadan mı katkıdan mı bilemem ama direkt boğazı serinleten bir tada sahip. özellikle de iyi soğutulmuşsa mükemmel gidiyor. yemeğin veya tek başına içimi nefis.

bunun yanında çıkarılan nestea cool green orijinal nestea cool kadar güzel olmasa da içilebilir.
  • "bunu içerseniz pipiniz düşer, kızlar da onu alır ve burnunuza takar" temalı reklamıyla hedef kitlesinin erkekler olmadığını açıkça göstermiş olan içecek.
  • limonlu nestea'yi alıp, içine bir miktar diş macunu sıkıp bolca çalkalamak suretiyle kolaylıkla elde edebileceğiniz içecek.
  • özellikle şu sıcak günlerde bünyede alışkanlık yaratan nestea şaheseri,
    aşırı sıcak bir gecede tüketim değerleri 2.5lt/gece ye kadar çıkmakta
    ailecek elimiz ayağımız titriyor içmeyince o derece..
  • normalde soğuk çay ürünlerinin hiçbirini sevmeyen ben, bu içeceği lıkır lıkır içerdim. sevdiğim tek soğuk çay ürününün piyasadan çekilmiş olması da bir tesadüf müdür acaba?

nestea ile birlikte tarihe karışan güzel içecek.
  • piyasada bulunduğu dönemlerde rakipsiz olan ice tea modeli/markası.
  • bütün soğuk çay marka ve aromalarının arasında kesinlikle en lezzetli ve serinletici olanı.
hesabın var mı? giriş yap