• https://www.transfermarkt.com.tr/…il/spieler/498529

henüz 26 yaşında, fransa lyon doğumlu, hem portekiz hem de fransız vatandaşlığı olan, alt kategoriler dahil hiç portekiz ya da fransız milli olmamış, bir an evvel türk yapılıp türk milli takımında oynaması gereken futbolcu.

türkiye'de türk olarak hiçbir karşılığı yok. aklı olan hemen türk yapıp milli takımda kullanır.
  • amına kodumun mal taraftarı bir maçta adam gömmese 2-3 maça herkes az çok performans verecek. messi bile adaptasyon sorunu yaşıyor aq dünyasında. bir şehir değiştirse bütün kimyası değişecek adamlar ülke değiştiren topçudan tam performans bekliyor. sizin ben cibilliyetinizi sikeyim. sizden taraftar falan olmaz.

tanım: ortasaha oyuncusu.
  • melo nun orospu çocuğu olmayanı.
  • vitor pereira, bu adami ve kim min jae'yi getirtti.
    ali koc ve emre ikilisi, mesut ve irfancan'i, bunlarin bilmem kac kati kadar para vererek getirdi.

verdikleri katkiyi gectim, aradaki is ahlaki, takim birlikteligine katki anlamindaki fark bile ortada.

ama daha 12. haftadan, basta ozil ve "3lu defans" uzerinden yeterli degil diye gonderildi vitor.

bu entri, bir crespo ya da vitor ovgusu degil; yonetim anlayisinin net bir yansimasina dairdir

edit: (bkz: sma tip1 hastası yağız bebek yaşasın kampanyası)
  • tutarsa liverpool a,
    tutmazsa antwerpe..
  • bu adam ilk geldiğinde ,ilk maça çıktığında ,meşhur camia çocuğu orospu çocuğu ‘fenerin topçusu değil ,hayatta oynayamaz ‘ diyordu.

işte böyle böyle fenerbahçe yıllardır başarısız oluyor.

iki üç tane orospu çocuğu geçmişinde sırf fenerbahçede oynadı diye ‘ya 3’lü oynamaz bu takım ,crespo topçu değil , irfanla mesut oynasın ‘ diye diye ,bizim mal taraftar ve yönetimler de bu salakların lafına baka baka piç ettiler kaç tane sezonları .

bu abi de topçu gibi topçudur. 3-2 yenildiğimiz gaziantep maçından daha iyi oynamamıştır son maçımızda ama maşallah her maç sahada basmadık yer bırakmıyor. kim ile beraber sezonun transferi .
  • maç boyunca ciğeri yokmuşçasına oradan oraya koşmasına, dönen topları kazanmak için yaptığı şok preslere, alanı çok iyi kapatmasına, ayağının düzgünlüğüne, oyunu iyi görebilmesine, hepsine ayrı ayrı övgü dizilir. ama serdar'ın attığı goldeki sevincine bir bakın. bu takımda kimsede olmayan hırs, işine sevgi ve saygı, kazanma isteği o sevinçte saklı.

fenerbahçe'ye böyle futbolcular lazım.

edit: adam savaşıyor diye top mu oynamıyor oldu şimdi, hahaha? ulan ligde bu standartlarda orta saha sayılı. süper ligi ne sanıyorsunuz siz bilmiyorum da, size sahada eli sikinde gezip etliye sütlüye karışmayan ama "çok yetenekli" sosa falan müstahak amk.

20.03.2022 editi: aynen moruk top tekniği yok, oyun zekası yok aynen.

jorge jesus'lu fenerbahçe editi: sen ne muazzam bir adamsın… sen ne mükemmel bir adamsın. obrigado be kardeşim benim.
  • fenerin yeni orta sahası.
    isme bak aq kötü topçu olma ihtimali yok
  • bok gibi top oynuyor bugün. devrede çıkmazsa kesin kırmızı görür.
  • ya aq vitoru sen bu adamı nasıl buldun da getirdin portekiz 2.liginden senin tassaklarini ısırayım ben
hesabın var mı? giriş yap