• (bkz: hayaller memphis depay hayatlar erkan zengin.)

not: mutlaka birisi yapacaktı.
  • yimpaş yozgatspor'un da ihtiyaç duyduğu tarzda bir oyuncu.
  • vay anam, vay babam.. şu sözlükte depay'ın transferine burun kıvıran, gereksiz transfer olarak nitelendiren adamlar da gördüm ya artık ölsem de gam yemem. daha 22 yaşındaki adamın fenerbahçe'ye gelmesi kaldı da gereksizliği tartışılmaya başlandı. tamam bu adam manu'da vasatın da altında kaldı 2 sezondur neredeyse hiç varlık gösteremedi ama çok yetenekli olduğu ve psv'de gösterdiği performansının çok daha üzerinde bir performans gösterebilecek durumda ve yaşta olduğu da tartışmasız. premier league'e giden ne futbolcular uyum sağlayamayıp sorun yaşadı. şuanda bu adamın ihtiyacı olan tek şey düzenli olarak oynayabileceği bir takımda kendisini tekrar gösterebilmesi. çok beğendiğiniz lens sunderland gibi bir takımda tutunamadı, burada yaptıklarını görüyoruz.hiç sanmıyorum ama türkiye'ye gelirse geldiği takımı tek başına şampiyon yapabilecek kadar da iyi futbolcudur, bu kadar da büyük konuşuyorum. keşke gelse de buralarda izlesek ama muhtemelen bundesliga'ya falan gidip tekrar kendini bulur.
  • daha ufacık çocukken babası onları terketmiş. onun soyadını kullanmıyor, forma arkasına depay yazdırmıyor diye birşey okudum ama madem öyle soyadını değiştirsene birader. elemanı zaten dedesi büyütmüş, bileğinde onun ismini taşıyan dövmesi var. hikayesi tam bir dipten yükseliş, ayrı bir saygı duyuyorsun çocuğa.
  • dünyanın en overrated oyuncusu olabilir ne zaman bu adamın bir maçını izlesem çok berbat bir futbolcu olduğunu düşünüyorum sanırım rugby fiziği ve güzel bir ismi olmasından dolayı bu kadar adı anılıyor bu arkadaşın.
  • yeni nesil jermain lens
  • hollanda’nın türkiye’ye 6 attığı maçta 3 gol 1 asistle oynamasına, tam 10.0 puan ile maçın adamı seçilmesine rağmen türkiye maçında da etkisizdi yorumu yapılan top tepici.
  • wikipedia'ya göre 2000 yılında vv moordrecht'te kariyerine başlamış oyuncu. yani 6 yaşındayken.
hesabın var mı? giriş yap