• 100 - 120 yaş arası hatunlara baktığınızda aramaya inanmamı bana şöyle aktaran site;
    we couldn't find any matches for that search, but don't let that stop you.
  • brazzers uyeliginin $14.99 oldugu bir dunyada uyelik icin $25.99 isteyen site.
  • 724.000 adet premium üyesi, 8 milyondan fazla kayıtlı üyesi olan site. ayrıca 50'den fazla match.com bebeği doğmuş bugüne kadar, 1.200 kadar evlilik gerçekleşmiş site aracılığı ile, maaşallah diyoruz.
  • "your newest matches" maillerinden bugüne kadar bir tane bile türk'ün çıkmadığı site.. bana sunulan bütün karşı cinsler hep başka diyarlardan.
  • amerika, kanada ve ingiltere'de öne çıkan, diğer ülkelerde 3-5'ten fazla üyesi olmayan bir arkadaşlık sitesidir. siteye paralı üye olmadan bir kayıt göremiyorsunuz. halihazırda 6 aylık 200 tl civarında bir ücret isteniyor. türkiye'den toplamda 300 kadar kişi kaydolmuş durumda bunların onda biri kadın, kalanı erkek veya cinsiyet ayrımını yapmayanlar.

fakat amerika ve kanada'da özellikle açılış sayfası gibi kullanılıyor. bizde bir dönem siberalem veya yonja neyse orada da match uzun süredir aynı değeri taşıyor. üstelik amerikalılar bu durumu gayet normal karşılıyor ve facebook'tan davet gönderir gibi match üzerinden arkadaşlık daveti gönderebiliyorlar. biraz sosyal platform gibi de kullanmayı seviyorlar.
  • kimlerin profilinize baktigini ogrenmek icin az kalsin hackliyodum siteyi. actim sayfanin kaynak kodunu, bir suru profil cikti. bu mu, bu mu derken farkettim ki o subscribe now ekraninin altinda kiyisi kosesi gozuken profiller lorem ipsum'dan ibaretmis. kimin baktigini gormek icin para vermek gerek yani.
  • "ne kadar denerseniz deneyin, kendinize bir kız arkadaş kodlayamazsınız" sloganıyla beni benden almıştır. http://blog.10ur.org/static/images/ads.gif yarından tezi yok üye oluyoruz topluca.(bkz: abazan mühendis)
  • online dating'in atası sayılan internet sitesi. since 1995.
  • hafatalık, günlük, saatlik olarak gönderilen "your newest matches" mailleriyle beni oldukça eğlendiren ve yeni açılımlar yapmamı sağlayan site.
    en basiti, kızın güzelliğiyle kapsama alanı arasında ters orantı var hep. çok hoş bir kız ise ama buna rağmen de net alemlerine düşmüşse altında herif aradığı alan olarak şöyle bir yazı geçer "seeking men 20-30 within 30 miles of columbia, missouri". kızın güzelliği azalıp kilosu ve yaşı arttıkça bu milesler arttıkça artar; "seeking men 21-35
    within all locations" gibi.
    başka bir mesele de çirkin olan kızların %80'inin ciddi ve uzun süreli ilişki istemesi ve hepsinin outgoing ci olmasıdır.
    çin'li ve tayland'lı kızlar da "erkek olsun çamurdan olsun" mantığıyla kim olursa, nere olursa derler.
    "never married" olup çocukları birer-ikişer yapanlar olduğu gibi (genellikle çikolata renklidir bunlar), hiç evlenmemiş olup 4-5 çocuk yapmak isteyenler de vardır.
    neticede oldukça faydalı, özeelikle u.s.a toplumunun dişi kısmını tanıtan, şirin bir sitemizdir. dallas, texas kökenli olduğunu da belirtmek isterim.
  • gercek, insan copcatanlari olan bir site icin (bkz: matchgoddess com)
hesabın var mı? giriş yap