• beğenmeyenleri gördükçe gerçekten hayret ediyorum. tam bir coldplay şarkısıdır. hem adamların yıllar yıllı özenle oturtukları tarzın mavimsi bir silüeti hem de chris abimizin on numara beş yıldız tam da kendinden beklenildiği gibi harika vokali. arkadaşın da dediği üzere mis gibi şarkıdır. hayır yani anlamıyorum bu insanlar daha ne yapsınlar. aynı şey daft punk içinde yapıldı. hiçbir boku beğenmeme hastalığı çok kötü azizim. zira hayattan alınacak tadın içine edip bırakıyor. şu şarkıda gözleri kapatıp baharın tatlı serinliğini hissetmek varken zor beğenen triplerine girmek bence geberip gitmeden evvel hayatın tadını ıskalamaktan başka bir şey değildir.

dinleyin işte harika bir parça.
  • kanadalı reggae fusion grubu. son şarkıları rude dünya listelerinde birinci sıraya kadar tırmanmıştır.
    lakin bana çok fazla the police esintisi olarak geliyor soundları. ama en azından mükemmel bir gruptan esinlenmişler...
  • coldplay'in ghost stories'inin ilk single'ı. chris martin coldplay'in madness'ını yazmış, gayet leziz.

https://www.youtube.com/watch?v=1pvbc2tope4
  • solistinin tam bir ekşici tipi yok mu ya *
  • arabada dinlemesi çok zevkli olan şarkı. uzun bi kıyı şeridinde, turuncu bi ışık içinde araba kullanırken hayal ediyorum kendimi. işte bu magic.
  • nick drake'in gol uzerinde yayilan dalgalar gibi gozyaslarimizin suzulmesini saglayan sarkisi. anlasilamamayi anlayanlar ve safligi ozleyenler icin belki de cok ozel bir sarki.*

i was born to love no one
    no one to love me
    only the wind in the long green grass
    the frost in a broken tree.

i was made to love magic
    all its wonder to know
    but you all lost that magic
    many many years ago.

i was born to use my eyes
    dream with the sun and the skies
    to float away in a lifelong song
    in the mist where melody flies.

i was made to love magic...

i was born to sail away
    into a land of forever
    not to be tied to an old stone grave
    in your land of never.

i was made to love magic...
  • her coldplay şarkısı gibi koşma isteği yaratan şarkı, kırlarda mırlarda öyle umarsızca. rüyada falan, başka bi boyutta. hay amk depresyondayım galiba ya. başlığın içine ettim pardon arkadaşlar.
  • son dönemlerde günde en az 1 kere dinlemeden yapamadığım, melodisiyle insanı kendinden geçirebiliteye sahip coldplay şarkısı.

entry'yi de zaten dinlerken yazıyorum; i call it magic uuuuuuuğ...
  • dinledikçe kıymeti bilinen coldplay güzelliği.
hesabın var mı? giriş yap