• utanmadım yirmi sekiz yaşımda açtım şarkıyı gittim perdelerin arasına soktum kafamı sıçan gibi bi güldüm bi bön baktım. "halıda bi sıçrayayım da sehpanın üstünden uçup parkeye yumşacık konayım" dedim masifini sktimin sehpasına düşmekte olan ayak tırnağımı vurdum kanattım. "dansçının canı acımaz özgür ruh durdurulamaz lan durma" dedim mutfakta büyük tüpü yaladım. bulaşıklara tükürdüm. özgürlük beni bozdu. senin gibi dans edeyim derken çirkin pis bir mikroba dönüştüm. "sikerler olan oldu" dedim banyoya daldım duşakabine yüzümü yapıştırdım aşağı doğru kaydım.

allah seni kahretsin maddie balkona geri dönüşte seksenlik hakim emeklisi komşuma don ve ağzımda sigarayla burgulu dönerken yakalandım. beni yarın kovar ev sahibi. gelir sizde kalırım artık. salonda oynarız.
  • iyiki amerika'da doğmuş derdirten kız, bizim buralarda doğsa kariyerde en son ulaşacağı yer hepsi grubu felan olurdu sanırım.
  • geleceğin natalie portman'ı.
  • dance moms yarışması ile meşhur olmuş bir kızdır.

güzel dans eder, chandelier şarkısının videosunda kendisine hayran bırakır ancak dance moms'ın herhangi bir bölümünü izledikten sonra annesinden babasından nefret eder hale gelirsiniz.

yaşları 6-13 arasında değişen çocukları toplayıp aralarında rekabet oluşturarak yarıştırmak mide bulandırıcıdır. annelerin kendi aralarındaki tartışmalarından bahsetmek dahi istemiyorum. ama pedofili ile bu kadar savaşmaya rağmen genç bir kadın gibi makyaj yapılıp giydirilen kızların "performans"ları beni etkilemekten çok üzüyor.
  • sia'nın chandelier şarkısının klibinde dans eden dünyalar tatlısı dansçı. sen daha 11 yaşındasın bebeyim ya azcık daha az yetenekli olsana! hayran hayran izledik efendim.
  • bacak kadar çocuk ama makyajsız olduğu fotoğraf yok. bazı fotoğraflarında hele çocuk bedenine yetişkin kafası oturtmuşlar gibi. manyak mısınız sapık mısınız lan rahat bırakın çocuğu.
  • chandelier klibindeki histerik sayko ve spontane dansıyla ablalarının gözünü yaşartmıştır. seni yetiştiren anaya babaya hocana helal olsun ve selam olsun. ayrıca büyüyünce çok can yakacak.
  • pek yetenekli bir çocukcağızımız.
    yalnız medya sağolsun onu da iğrenç bir şekilde kadınlaştırmış seksi pozlar verdirtmiştir.
    çocukların böyle şeylere alet edilmesi midemi bulandırıyor. türkiye'de de gördük koton reklamında.
  • şeytanın vücut bulmuş halidir. bir melek ama şeytan olanından bir melek.
    o nasıl bir hayal gücü? o hareketleri yaparken neredesin sen?
    hayır sen dünyadaysan ve böyle dışa vurabilecek şeyler hissettiriyorsa bu dünya sana,ben ot muyum?
  • şu yaşıma kadar geldim, ortak olarak tek yapabildiğim hareketi kapı pervazına kurbağa gibi tırmanmak olan yetenek abidesi.

küçük yaşta böyle yetenekleri çok kıskanıyorum. kulvar farklı ama bide madeon var böle. helal olsun.
hesabın var mı? giriş yap