• içerisinde glikoz şurubu bulunan renkli çuklata... bunlarda glikoz şurubu olunca bişi yok, ülker ürünlerinde olunca ouvvvvvvvvvvvv! ikiyüzlü ipneler!
  • önünde durup ufacık paketlerine 7-8 lira vermeli miyim vermemeli miyim diye düşündüren fakirliğimi yüzüme yüzüme vuran mükemmel yiyecek
  • bonibon bunun anca getir götürünü yapar.
  • bunlarin icinde peanut butter olanin var kirmizi pakettekiler. bunlar adami manyak eder. oole lezzetliler yani.
  • türkiye'de pahalı olan birkaç şeyden biri. bir diğeri lego.
  • reklaminda bi kafa boyundaki m and m sekeri seker yiyen adama "could you just for one second put yourself in my place?" der...
    adam da insan yiyen ve pis pis siritan bi seker dusler.. sonra da seker yemege devam ederek olumcul bir replik atar... "there goes your sister, here is your cousin.."
  • bonibon buna bin basar.
  • migrosda satılmaya başlanan über draje. daha doğrusu hepsini ben alana kadar satılıyordu.
  • o kadar konuştum ki bugün, şimdi de nerede bulurum acaba diye araştırmalara giriştiğim çikolata markası.* duty-free'lere muhtaç kalmak istemiyorum.

bonibonla bir tutanlar var, yapmayın. ayıp ayıp.

edit: gelen 92783492 mesajdan sonra paylaşmasam olmazdı, migros'larda varmış. saldırın!
  • büyük elmadan şahsıma gelen (enteresan bir ağırlık oranı geliyor şimdi) "1.6 kg'lık" paketi ile bir dönem beni benden almış abur cubur.

neden 1.5 kg değil bilmiyorum ama bitmek bilmiyordu azizim, hergün işten eve gelirken "şunu yesem yesem doymasam" hayalleri kuruyordum. tamam her daim gevuristandan alınıyor ama abd olayı bambaşka be arkadaş. sarelle çeşmesi gibi çeşmelerden doldurup yiyor millet.

hiç affetmem, hiç yememiş gibi yerim.
hesabın var mı? giriş yap