• bullet-time görünümlü bölümlerinin hastası olduğum bir videoya sahip, her şeyiyle aşmış manson parçası.
  • kelli dayton vokali iç gıcıklayıcıdır gerçekten. albümde, incubus'un dj greyboy ile yaptığı şarkıda kesinlikle es geçilmemelidir.
  • marilyn manson olarak bilinen, brian hugh warner'ın kendi hayatını anlattığı kitabı
    oxford'da da okutuluyormuş bu kitap:p
  • marilyn manson'ın arada brutal vokale saptığı sapkın eseri. bir başyapıt.
  • yüksek volümle dinlenip eşlik edilmesi gereken, üşütükgillerden psikopat pezo marilyn manson'un en sevdiğim şarkısı.

dinledikçe kendimi kaybettiğim başucu şarkılarımdan. oh mary, mary diyişi beni benden alır, manyakça düşüncelere eylemlere sürükler..

dinlemek için

çevirisi;

cehennemden çıkan uzun zorlu yol

güneşine doğru uçmak istiyorum
    beni uyuşturman için güvene ihtiyacım var
    genç bir isa gibi yaşamak
    ben bir azizim, intiharla randevum var

oh mary, mary
    böyle genç olman ohh çok korkutucu
    oh mary, mary
    böyle genç olman ohh çok korkutucu
    yaşamak istiyorum, aşık olmak istiyorum
    ama cehennemden çıkan yol çok uzun zor
    yaşamak istiyorum, aşık olmak istiyorum
    ama cehennemden çıkan yol çok uzun zor

hiçbir zaman sonsuza dek demedin, hiç bu kadar acıtabilir miydi
    hiçbir zaman sonsuza dek demedin, hiç bu kadar acıtabilir miydi

cehennemden çıkan yolu ör, ruhumdan geriye satacak hiçbir şey kalmadı

hızlı yaşa ve hızlı da öl
    bunu senin için kaç kere daha yapmalı
    bunu senin için kaç kere daha yapmalı
  • en karanlık marilyn manson parçası.

link
  • amazondan hevesle kitabını sipariş ettiğim aynı zamanda şarkısına da verdiği isimdir. manson dine bakış açımın en yakın olduğu insandır.
  • klibiyle de sözleriyle de tam bir sanat eseridir ayrıca kendine özgü ve realist karanlığıyla ve de mansonun yaratıcı metaforlarıyla bezenmiş bu şaheser kesinlikle baştaçlarımdan olmaya mahkum.zalımsın manson baba.
  • marilyn manson' un en sevdiğim şarkısı. şunu ölmeden bir kere konserinde canlı söyle be adam derim kendisine. günde en az üç beş kere dinliyorum. çıkardığı otobiyografinin de ismi evet. neden söylemiyor ki şarkıyı konserlerinde. kitaba da vurgu yapar hem.
  • marilyn manson şarkılarına aşık olan biri olarak yeni keşfettiğime inanamadığım şarkı. en sevdiğim mm şarkısı olmaya hak kazandı. özellikle şarkının sonlarına doğru olan brutalimsi vokal mükemmel.
hesabın var mı? giriş yap