• bildiğin decepticon'dur.
  • bir kaç ay önce bizim evin önüdeki "parking meter" a parketmeye çalışıyordu. bildiğin paralel parking. tamam araba eşek gibi ama parketmeye çalıştığı yerde eşek gibiydi iki üç sefer çıktı girdi neyse konu o değil. o sırada yanımdaki hatunu çağırdım, bak dedim "kapının önüne park etmeye çalışan lamborghini her zaman göremezsin." hatun geldi iki saniye baktı "bu ne çirkin bir araba be" dedi gitti. öyle camın önünde kalakaldım.
    turbo sakız çiğnememişki bizim gibi değer kıymet bilsin. o arabanın sahibi hödüğünde çiğnediğini zannetmiyorum, o araba alınırda bozuk paranın hesabı mı yapılır ulan!
  • lamborghini nin inatla italyan tasarımından uzak durmasının son ekolü. bir türlü kafam ermiyor yaptıkları arabalara. kendilerini severiz sayarız, ancak adamlar italyan spor otomobili duruşuyla uzaktan yakından alakası olmayan, taş gibi soğuk*, çok keskin köşelere, hatlara sahip ve kütük gibi dümdüz araba yapmaktan bir türlü vazgeçmediler, geçemeyecekler de sanırsam.
    dediğim gibi her zaman severim, saygı duyarım ama; bir ferrari nin savaşçı ruhu, bir maserati nin kıvrak görüntüsü nasıl cazip ve özel yapıyorsa o markaları, lamborghini nin de acilen bu tarzda bir duruş sergilemesi en büyük isteğimdir. belki de bu küt tasarım segmenti, lamborghini nin dünyaya lanse etmeye çalıştığı yeni bir duruş şeklidir, ona da saygı duymak lazım. ama konu italyan spor otomobili olunca, ne bilim yakıştıramıyorum işte.

gerçi bana ne lan? sanki garajımda 5 tane ferrari, 3 tane maserati var da; ben de ahkam kesiyom burdan. ne hali varsa görsün elin gavur italyanı. ben de internetten, ordan burdan bu arabaların resimlerine bakıp bakıp da iç geçirmeye devam ediyim, en iyisi budur benim için.
  • otomotiv sektorunun son 10 yilina damgasini vuran yusyuvarlak feminen tasarimdan vazgecmelerini gormek mutlu ediyor.. ya$asin ko$eli tasarim, ya$asin reventon, internet kafe klavye script gencligi gibi araba wallpaper'i yaptirtiyor insana.
  • illa bir uçağa benzetilecekse bu kesinlikle nam-ı diğer "stealth fighter", f-117 olmalıdır. bunun haricinde bence gayet hoş bir otomobil (!?!?). imkanınız varsa edinin.
  • 1.6 milyon dolarlık binek arabası. need for speed arabası. robok gibi olmuş lan.

http://www.leftlanenews.com/…borghini-reventon.html
  • lamborghini'nin süper otomobili. 1milyon dolar civarında fiyatı olması beklenen v12 motorlu araç firmanın alışık olduğumuz abartılı ve gösterişli çizgilerini taşıyor...
  • spor otomobilleri ikiye ayirir tam ortadan: reventon ve diğerleri diye.
  • son olarak top gear ın geçen haftaki bölümüne konuk olmuş ve jeremy clarksonun "tam olarak lamborghini den tasarlamasını beklediğimiz araba tipi" şeklinde özetlenecek övgülerinden nasibini almış, aşmış lamborghini aracı.
  • saatte 310 km ile giderken vites yükselten bir otomobildir kendisi.
    http://www.videoizlesen.com/…n-hiz-rekoru-izle.html
hesabın var mı? giriş yap