• olm kim bunlar ya? harbiden soruyorum. reddit'ten bi olay arakladınız bari dişe dokunur birilerini çağırın. dün de bakkaldan iki ekmek aldım amk mi ne ama yapmış. kim kardeşim bunlar? bi fabrikası var da seri üretip etiketi basıp piyasaya mı sürüyorlar bunları? hayret ya.
  • bu sefer haketti;

(bkz: konuya fransız kim amk)
  • hayatımda ilk kez duyduğum müzik grubu. ekşi sözlük ama*'sının bir diğer kurbanı.

isimleri acayip saçma; yüksek ihtimal dün gelenler (bisiklet zinciri attı mı neydi isimleri, gerçekten hatırlamıyorum) gibi kendini aman aman sanan ve kötü pr'a sahip ergen türk indie gruplarından biridir. bilmiyorum, yalnız tahmin ediyorum.
  • "artık şaka kaldıramam" isimli parçalarını dün itibariyle yayınlamış olan grup. bir süredir dinliyordum, birkaç ay önce canlı performanslarını da dinleme şansı buldum. gayet enerji dolu keyifli bi konserdi. son şarkıları da deneysel ve oldukça hoş olmuş. yakında isimlerini daha çok duyacağımıza inanıyorum.
  • grup ismi seçme konusunda başarısız olsalarda, şarkıları dinlemeye değer.

ayağınıza taş değmesin. üretime devam.

t: alternatif 3.nesil grup.
  • hallice halim isimli bir şarkısı var grubun. bu şarkıları grubun bilinir olmasının nedeni olacak. ne zaman nasıl olur bilmiyorum ama mutlaka bir yerlerde çalacak daha çok dinlenip kült haline gelebilir. arabesk seven bir yanı da var grubun. hallice halim, bu aralar, bu kuyu ulaşılmaz şarkıları birbirinin yolundan giden tınılarla dolu şarkılar.
  • konya menşeili grubumuz atari kasedi'nin yeni teklisi.

dinleyelim, dinletelim...bu dünya kimseye kalmaz.

şarkı linki

sözlerini de yazayım :

konuya fransız kişiliğim
    bunalmış içten içe
    yaşlanmış birkaç satır
    dönüyor zihnimin derinlerinde

çocukça ruhum demirlemiş
    kıyısında ıssız bir evin
    arasında çürüyor
    paslanmış demirlerin

konuya fransızım
    kitapsız, ahlaksızım
    oldum olası içimde bir sızı
    bununla yaşaması pek olası değil

biraz olsun istedim
    kendimle yaşamayı
    yetiştirdiğim korkularla
    amansız savaşmayı

kayboldum düşüncelerde
    kayboldum birdenbire

konuya fransızım
    kitapsız, ahlaksızım
    oldum olası içimde bir sızı
    bununla yaşaması pek olası değil

söz&müzik: atari kasedi
  • yav ne zevk alıyorsunuz “bunlar kim” demekten, belki güzel müzik yapıyordur, bilmediğimiz bir grup tanırız, sözlük kendi malınız gibi her boka laf etmeye bayılıyorsunuz.

hiç duymadığım bir grup, bunlar kim diye ergence sayıklayana kadar google’a yazdım öğrendim
  • lol. şu şarkıyı mono yüklemişler youtube'a

https://youtu.be/7vauvh3c2cg

o gitarlardaki 2.5khzlar sag sol panlıyken de pek çekilir cinsten değil ama monoya sum edince berbat olmuş gençler. onu düzeltin bence.
  • grubun ve grup üyelerinin bütün hayat hikayesini biliyorum. bi gelip gitsinler de anlatırım
hesabın var mı? giriş yap